Artjoms Rudnevs dostanie od Lecha Poznań koszulkę na pamiątkę

Koszulkę z numerem 16, swoim nazwiskiem, napisem ''DZIĘKUJEMY!'' i wpisami kibiców dostanie przed meczem Lech Poznań - HSV napastnik Artjoms Rudnevs. By złożyć podziękowania na okolicznościowym trykocie dla Łotysza, poznańscy kibice muszą przyjść na piknik rocznicowy, który zacznie się o godz. 16. Mecz Lech - HSV o godz. 19, relacja na POZNAN.SPORT.PL.
Artjoms Rudnevs, król strzelców ekstraklasy w poprzednim sezonie, odszedł z Lecha Poznań do Hamburga za 3,5 mln euro. W tym sezonie 1. Bundesligi zdobył do tej pory dwa gole.

Oprócz koszulki dla Łotysza na podpisy poznańskich kibiców będzie też czekała flaga ''Łączy nas Wiara'', która począwszy od sobotniego spotkania z Piastem Gliwice do końca rundy jesiennej będzie wisiała na IV trybunie stadionu miejskiego.

Podczas pikniku jubileuszowego, tuż po godzinie 17 na scenie głównej pojawią się piłkarze pierwszego zespołu Kolejorza. Zawodnicy spośród kibiców wybiorą kilka osób z którymi w parach wezmą udział w konkursach sprawnościowych. Na uczestników czekają nagrody, będzie to też okazja do zdobycia autografów i zrobienia sobie pamiątkowych zdjęć.