Sport.pl

Muchy zagrają na pikniku Lecha Poznań

Poznański zespół Muchy wystąpi na pikniku organizowanym w środę przez Lecha Poznań przed jego towarzyskim meczem z HSV Hamburg. - Do dzisiaj mam kubek Kolejorza zakupiony jakieś 17 lat temu na targowisku Bema i autograf Sekou Drame! - opowiada wokalista zespołu, Michał Wiraszko.
Lider Much pochodzi co prawda ze Stargardu Szczecińskiego, ale od dziecka jest kibicem Lecha. - Pierwszy mecz Kolejorza, który pamiętam, to rok 1995 i wygrany 1:0 pojedynek z Widzewem. Bramkę strzelił wtedy Piotr Reiss. Na Lechu staram się być, jeśli tylko jestem w Poznaniu - mówi Michał Wiraszko.

Piknik przed poznańskim Stadionem Miejskim będzie jednym z punktów obchodów 90-lecia Lecha. Rozpocznie się w środę o godz. 16, Muchy wyjdą na scenę o godz. 17.45. Na godz. 19 zaplanowano główny punkt wieczoru, czyli mecz towarzyski Lecha Poznań z HSV Hamburg, w którym zagra sprzedany latem przez Kolejorza do niemieckiego klubu Artjoms Rudnevs. Wstęp na piknik jest darmowy, bilety na mecz z HSV w dniu meczu kosztują 20 i 25 zł, w przedsprzedaży są o 5 zł tańsze.

Więcej - tutaj.