Mecz Lecha Poznań z HSV poprzedzi trzygodzinny piknik

Lech Poznań przy okazji tego meczu będzie czcił swoje 90-lecie. Uhonorowani zostaną nie tylko piłkarze Kolejorza, ale także przedstawiciele innych sekcji, które niegdyś miał Lech Poznań.
Mecz Lecha Poznań z HSV rozpocznie się 3 października o godz. 19, ale impreza rozpocznie się już trzy godziny wcześniej, o godz. 16. Scena główna ustawiona zostanie na parkingu przed IV trybuną, a wystąpi na niej m.in. poznański zespół Muchy, Dżemik Blues czy Kolejorz Girls. Pojawią się także przedstawiciele Złotej 90-tki, czyli najbardziej zasłużonych ludzi Kolejorza.

Od godz. 16 będzie można wziąć udział w konkursie wiedzy historycznej o klubie czy spotkać się z byłymi zawodnikami Lecha Poznań, nie tylko z sekcji piłkarskiej. Będą atrakcje dla najmłodszych, wystawa zdjęć historycznych czy możliwość zwiedzania klubowego autokaru. Lech Poznań planuje także szachowy. Nie zabraknie również atrakcji dla fanów piłki nożnej, a swoje umiejętności będzie można sprawdzić na torze przeszkód bądź w turnieju piłkarzyków.

O godz. 19 rozpocznie się sam towarzyski mecz Lecha Poznań z HSV. Bilety kosztują 15 i 20 zł. Posiadacze karnetów na rundę jesienną wchodzą za darmo - to rekompensata za brak meczu w Pucharze Polski, z którego Lech odpadł.

LECH TAKŻE NA NASZYM PROFILU NA FACEBOOKU - POZNAN.SPORT.PL