Tajemnicza sprawa. Gergo Lovrencsics łapie jabłko, a pani od gruszek bije brawo [WIDEO]

Dwa nowe nabytki lecha Poznań z letniego okna transferowego - Węgier Gergo Lovrencsics i Gambijczyk Kebba Ceesay - wpadają z piłką na targ na rynku na pl. Wielkopolskim w Poznaniu. Ganiają z nią, między straganami, ku uciesze sprzedawców. Tak Lech Poznań reklamuje się na mieście i zachęca do udziału w tajemniczym spotkaniu.
Krótki filmik pokazujący popisy Kebby Ceesaya i Gergo Lovrencsicsa wśród straganów z warzywami i owocami na poznańskim placu to część kampanii "Lech na mieście", realizowanej przez klub i samorząd. Obejmują ona serię krótkich klipów, pokazujących graczy Kolejorza w różnych charakterystycznych miejscach Poznania - grali oni już w piłkę na Termach Maltańskich, na dachu Kupca Poznańskiego, na moście Jordana, a nawet na przystanku nowo wybudowanej trasy tramwajowej na Franowo.

Teraz dwaj nowi lechici uganiają się między straganami. Gergo Lovrencsics łapie za jabłko i ściga się z Kebbą Ceesayem, a potem obydwaj wymieniają się podaniami.

Filmik można obejrzeć tutaj

Film zachęca do wizyty na Starym Rynku we wtorek o godz. 17. Po co? Na razie nie wiadomo - tajemnicze spotkanie jest niespodzianką.

FILMY O LECHU POZNAŃ - NA NASZYM FACEBOOKU