Piłkarz Lecha Poznań strzelił pierwszą bramkę odkąd złamał nogę [WIDEO]

Pięć miesięcy po tym, jak złamał kość strzałkową, Tomasz Mikołajczak znów strzelił bramkę. Jego trafienie dało prowadzenie Chojniczance Chojnice, która ostatecznie wygrała 2:0 z Ruchem Zdzieszowice w II lidze.
Tomasz Mikołajczak wciąż jest piłkarzem Lecha Poznań, ale już drugą rundę spędza na wypożyczeniu do innego klubu. Wiosnę rozpoczął w barwach Nielby Wągrowiec, zespołu z którego przychodził do Kolejorza. Początek po powrocie do Nielby miał udany - strzelił cztery gole w czterech meczach. W piątym - zderzył się z bramkarzem Górnika Wałbrzych i doznał złamania kości strzałkowej. Była połowa kwietnia, piłkarz przeszedł operację kontuzjowanej nogi i sezon miał już z głowy.

Bieżące rozgrywki niespełna 25-letni napastnik rozpoczął jako zawodnik Chojniczanki. Początkowo tylko rezerwowy, ale od początku września wychodził już w pierwszej jedenastce zespołu z Chojnic. W środę grał do 63 minuty, bramkę zdobył w 54. Na poniższym skrócie z meczu bramkowa akcja zaczyna się ok. 6:02. Chojniczanka wygrała 2:0 i po ośmiu kolejkach zajmuje 10. miejsce w tabeli grupy zachodniej II ligi.