Sport.pl

Hardcorowy Koksu stawia tysiąc dolarów na Lecha Poznań [WIDEO]

Robert Burneika, litewski kulturysta znany bardziej jako Hardcorowy Koksu, postawił tysiąc dolarów na to, że mistrzem Polski w tym sezonie będzie Lech Poznań. - Mam parę kontaktów tu i tam: Fryzjer, FIFA, UEFA... Także wszystko się zgadza - zażartował.
Burneika wysłuchał w ten sposób rady swoich fanów. Wcześniej poprosił ich o wytypowanie zespołu, który wygra w tym sezonie ekstraklasę i zapowiedział, że na amerykańskim portalu bukmacherskim postawi na ten zespół tysiąc dolarów. - Wyszło mi, że mistrzem będzie Lech Poznań. Tak mi doradziliście i wierzę wam. Ale poza tym, popytałem gdzie trzeba. Wiecie... Mam parę kontaktów tu i tam: Fryzjer, FIFA, UEFA... Także wszystko się zgadza - żartował Hardcorowy Koksu, po czym faktycznie postawił tysiąc dolarów na triumf Lecha Poznań. Jeśli zespół Mariusza Rumaka faktycznie zostanie mistrzem Polski, na konto Hardcorowego Koksu wpłynie 3,5 tys. dolarów.

Robert Burneika to litewski kulturysta mieszkający w amerykańskim Las Vegas. W Polsce stał się sławny po serii filmików prezentowanych na serwisie youtube. Miał też swój program w telewizji TVN. Jego żona jest Polką, sam Burneika języka polskiego nauczył się od kolegów, z którymi pracował w warsztacie samochodowym.

Hardcorowy Koksu ma rację? Podyskutuj z nami o tym na facebooku POZNAN.SPORT.PL!Więcej o:
Komentarze (14)
Hardcorowy Koksu stawia tysiąc dolarów na Lecha Poznań [WIDEO]
Zaloguj się
 • berbatov99

  Oceniono 39 razy 31

  Można postawić coś na Najmana , że wpie...dostanie :D

  Haha Robert niszczy :d

 • amigo_1985

  Oceniono 60 razy 16

  Czy on nie wiem że szanse na mistrza ma conajmniej 15 druzyn z e-klasy??

 • dolorata

  Oceniono 14 razy 10

  Uwielbiam te zakamuflowane reklamy bukmacherów.

 • freespin

  Oceniono 12 razy 10

  Wszystko ładnie i pięknie,tylko że... jest to tak zawany marketing szeptany.
  Nie wierzycie?
  Wystarczy dotrzeć do zródła informacji,tzn. tu goo.gl/5d3JD

  Robert Burneika vel Hardkorowy koksu jest twarzą kampanii pewnej firmy (nie,nie sieci kablowej,której reklamę mogliśmy oglądać np wczoraj...taki człowieczek z telewizorem,zamiast głowy)

  Jak to mówią "diabeł tkwi w szczegółach"

 • fakaldo87

  Oceniono 14 razy 4

  człowiek ma przynajmniej pasje i robi to co lubi......a te wszystkie negatywne komentarze to raczej kwestia zazdrosci.ludzi dajcie mu spokój jest jaki jest i sporo w to czasu i energi i pieniedzy włożył ,przynajmniej tym zyje zamiast siedziec po forach całymi dniami i napie...c na wszystkich ze ten ch...owy bo to a temten tez ch... bo tamto....dajcie spokoj

 • 1aniolg

  Oceniono 27 razy 3

  czyli przegrałeś na całej linii hardcorowy przyjacielu:)

 • micha.ros5

  Oceniono 1 raz 1

  żal mi koksa legia miszczem

 • klikkre

  Oceniono 3 razy 1

  Ty mi tu Silny nie pier**l tylko gadaj gdzie żeś fetę schował!!!

 • dzieuchy

  Oceniono 18 razy 0

  Proponuję Gazecie kilku innych ekspertów: Kasia Cichopek, Marcin Harkiel, Mały Głód, Papa Smerf, Ojciec Mateusz i ten ksiądz"chrześcijanin tańczy". Co za obciach dawać wypowiedzi jakiegoś tłuka na pierwszej stronie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX