Lech Poznań zagra z HSV Hamburg 3 października - to już pewne

HSV Hamburg będzie rywalem Lecha Poznań w meczu towarzyskim. Zostanie on rozegrany 3 października o godz. 19 na poznańskim Stadionie Miejskim.
O tym, że spotkanie z niemiecką drużyną jest planowane na początek października, pisaliśmy kilka dni temu. Teraz klub ogłosił oficjalną datę. Mecz jest częścią rozliczeń transferu Artjomsa Rudnevsa z Lecha do niemieckiego klubu. HSV ma wystąpić w najsilniejszym składzie, a przed spotkaniem na terenie wokół stadionu odbędzie się piknik rodzinny związany z 90. rocznicą powstania Lecha.

- Bardzo się cieszę, że po raz kolejny będę mógł zagrać dla kibiców Lecha, choć już nie jako zawodnik Kolejorza. Cieszymy się na przyjazd do Poznania i liczymy, ze wspólnie z moimi byłymi kolegami stworzymy świetne widowisko piłkarskie - mówi Artjoms Rudnevs.

Bilety na mecz w przedsprzedaży będą kosztowały 20 i 15 zł, w dniu meczu cena podskoczy o 5 zł. Posiadacze karnetów wejdą na spotkanie za darmo. Wstęp na przedmeczowy piknik będzie darmowy. - Ten mecz to okazja do uhonorowania Artjomsa Rudnevsa i jego pożegnania z Bułgarską oraz zmierzenia się z jednym z najbardziej utytułowanych zespołów Bundesligi. Obaj trenerzy wystawią pierwsze składy, co zagwarantuje kibicom mnóstwo emocji i widowisko na najwyższym poziomie - zapewnia prezes Lecha Poznań Karol Klimczak w komunikacie nadesłanym przez klub.