Sport.pl

Przemysław Frąckowiak - jego kariera załamała się we Włoszech?

Nadwaga, zaległości treningowe i spadek formy na dużą skalę - to powody, dla których Lecha Poznań opuścił bramkarz Przemysław Frąckowiak. Zamiast kariery we Włoszech musi występować w III lidze, w Unii Swarzędz. - I tak dobrze, że znalazł jakiś klub - usłyszeliśmy na Bułgarskiej.
O dość zaskakujących przenosinach Przemysława Frąckowiaka do Unii Swarzędz pisaliśmy dwa tygodnie temu . Dziwnych, gdyż przecież nie tak dawno ten bramkarz uchodził za duży talent i trafił do Atalanty Bergamo. Kariera stała przed nim otworem.

We Włoszech okazało się jednak, że Przemysław Frąckowiak raczej siedział na ławce rezerwowych. W tym czasie stracił formę, dorobił się nadwagi. Gdy wrócił z Włoch, po dawnym obiecującym bramkarzu nie ma już śladu. - Z trudem znaleźliśmy mu jakikolwiek klub - mówią na Bułgarskiej. Zagra w Swarzędzu, gdzie będzie szukał dawnej formy.

- Gdy wyjeżdżał do Atalanty Bergamo, był ważnym zawodnikiem w młodzieżowej kadrze Polski. Po roku pobytu we Włoszech oddalił się od tej kadry - mówi eufemistycznie były trener bramkarzy i były dyrektor sportowy Lecha Poznań Andrzej Dawidziuk.

Do ligi włoskiej, do samego Interu Mediolan trafił Dawid Smug . Jak potoczą się jego losy?

Więcej o:
Komentarze (4)
Przemysław Frąckowiak - jego kariera załamała się we Włoszech?
Zaloguj się
 • iggy_pop

  Oceniono 19 razy 17

  Znaczy się jego tam w tych Włoszech przywiązali do kaloryfera i przymusowo karmili makaronem, że chłop nie mógł trenować i biegać? Nawet sam, z własnej woli....

 • zwyczajny_zjadacz_chleba

  Oceniono 13 razy 7

  A co wy chcieliście?
  Zachód nie czeka z otwartymi rękoma na polskie "gwiazdy", tu trzeba o pozycję walczyć!! Twardo walczyć, a nie oczekiwać manny z nieba!

 • cwdj

  Oceniono 3 razy 1

  To samo czeka młodego Wojciecha Pawłowskiego, który wyjeżdżając z Lechii Gdańsk grał w pierwszej drużynie, oraz był reprezentantem polskiej młodzieżówki. Był wielkim talentem, ale złapał "okazejszen"
  We Włoszech jest na razie trzecim bramkarzem i nie siedzi nawet na ławie, a na trybunach!!!
  Gdzie on pojechał i po co???

 • cezar85

  Oceniono 2 razy 0

  bo talent sam o siebie nie zadba
  sir aleks swoje krótko za mordę trzyma

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX