Sport.pl

Piotr Reiss: Niektóre komentarze bolą, ale tu, w Poznaniu mnie znają

- Mój powrót nie miał być alternatywą dla ściągnięcia napastnika - zapewnia Piotr Reiss na swojej stronie internetowej i dodaje: - Nie zawsze moje relacje z osobami zarządzającymi klubem były idealne. Ja jednak czuję się na Bułgarskiej jak w domu i wiem, że mogę pomóc Lechowi. 
Piotr Reiss tłumaczy na swojej stronie internetowej motywy i kulisy powrotu do Lecha Poznań, który jest w Poznaniu i Wielkopolsce, a chyba nawet w całej Polsce wielką sensacją. - Nie byłem alternatywą dla ściągnięcia napastnika, a pomysł mojego powrotu nie zrodził się z dnia na dzień - pisze Piotr Reiss na swojej stronie.

- Czuję się na Bułgarskiej jak w domu i wiem, że mogę pomóc Lechowi. Lech to coś więcej niż klub i jeśli po wspólnych rozmowach z prezesem, dyrektorem ds. sportowych i trenerem doszliśmy do wniosku, że jednak jesteśmy sobie potrzebni to stawiam się gotowy do gry i ciężkiej pracy dla Poznańskiej Lokomotywy - dodaje.

Jak pisze Piotr Reiss, bolą go niektóre komentarze dotyczące jego powrotu. Dodaje jednak: - Liczyłem się z tym, że nie wszyscy w Polsce będą mi przychylni. Ale tutaj w Wielkopolsce sporo kibiców zna mnie osobiście i wie, że będę robił wszystko aby Lech stanowił silną drużynę i wywalczył Mistrzostwo Polski.

W Poznaniu mnie znają i wiedzą, że dla Lecha Poznań zrobię wszystko

Więcej o:
Komentarze (8)
Piotr Reiss: Niektóre komentarze bolą, ale tu, w Poznaniu mnie znają
Zaloguj się
 • gjakub

  Oceniono 66 razy 38

  Reksio ma Lecha w serduchu , pomijając aferę , to widać ,sama jego wypowiedź o "Poznańskiej Lokomotywie" to rzadkie określenie wśród zawodników , wręcz nieużywane ,za to ja, kibic Lecha uważam ten zwrot za piękny . A Wy hejterzy boicie się o to że tan "staruszek" wpakuje piłkę do siatki Waszej drużyny ;)

 • bukaj22

  Oceniono 33 razy 13

  Nic się Piotrek nie martw komentarzami my w Poznaniu Cię kochamy. Trzymam kciuki za powrót Reksia i na pewno pójdę na mecz z Pogonią :}

 • kalop1980

  Oceniono 29 razy -13

  Piłkarza który sprzedał podobno ukochany klub ja na Waszym miejscu bym nie akceptował jak by się nie podlizywał.. Kiedyś to i ja go szanowałem za przywiązanie do Lecha mimo że ten klub generalnie mnie delikatnie mówiąc nie grzeje, tym bardziej to co zrobił jest nie do pomyślenia.

 • hqpoznan

  Oceniono 26 razy -14

  Skoncz i wypie...j z tym spamem

 • yopashouu21

  Oceniono 31 razy -19

  Z reksiem kiepściutko... nie zdążył przekupić Górnika i tylko remisik...

 • cmochall

  Oceniono 27 razy -21

  Lech _Kolejorz wstydu nie ma zatrudniajac pana reissa ,to po prostu kpina

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX