Sport.pl

Arkadiusz Kasprzak nie jest już wiceprezesem Lecha Poznań. Winą brak sponsora na koszulkach?

Rada nadzorcza Lecha Poznań odwołała Arkadiusza Kasprzaka z funkcji wiceprezesa klubu, którą pełnił od 2006 roku, gdy Kolejorz został przejęty przez holding Amica. W zarządzie Lecha Poznań będą już tylko prezes Karol Klimczak oraz członek zarządu i syn właściciela - Piotr Rutkowski.
''Rada Nadzorcza KKS Lech Poznań podjęła decyzję o odwołaniu pana Arkadiusza Kasprzaka z funkcji Wiceprezesa Zarządu KKS Lech Poznań. Decyzja została podyktowana nowymi zadaniami stawianymi Zarządowi KKS Lech Poznań. Rada Nadzorcza pragnie serdecznie podziękować panu Arkadiuszowi Kasprzakowi za jego długoletnią pracę, wkład w rozwój klubu, zaangażowanie oraz efekty jego działań. Decyzją Rady Nadzorczej zarząd KKS Lech Poznań będzie pełnił swoją funkcję w składzie 2-osobowym: Karol Klimczak - prezes zarządu oraz Piotr Rutkowski - członek zarządu'' - informuje klub w oficjalnym komunikacie.

Arkadiusz Kasprzak był odpowiedzialny m.in. za pozyskiwanie sponsorów. W tym sezonie Lech Poznań póki co występuje bez reklamy na przodzie koszulek, co mogło się bardzo przyczynić do odwołania go z funkcji wiceprezesa.

Czy zarząd Lecha Poznań działa dobrze?
Więcej o:
Komentarze (9)
Arkadiusz Kasprzak nie jest już wiceprezesem Lecha Poznań. Winą brak sponsora na koszulkach?
Zaloguj się
 • mateo292

  Oceniono 32 razy 32

  ciekawe kiedy Rutkowski sam siebie chwyci za kołnierz i wywali z Lecha. Czekamy...;-)

 • ketjow1978

  Oceniono 24 razy 20

  Rutkowski junior poleci za brak napastnika Seniorze? No bo chyba w Pańskiej prywatnej firmie nie ma nepotyzmu?

 • danieldominiak

  Oceniono 17 razy 5

  Też czekam na moment, w którym Lech zmieni właściciela... Ale czy to pomoże klubowi? Nie wiadomo... Finansowo Lech stoi dobrze, ale sportowo średnio.

 • hqpoznan

  Oceniono 6 razy 4

  Wreszcie został wypie...ny ten, któremu to się należało już parę lat temu.

 • waw74

  Oceniono 11 razy -7

  a kiedy wypier dola wałacha i slusorza?:)

 • pilot.tv

  Oceniono 38 razy -14

  Prosze nie naduzywac nazwy KKS Lech Poznań. Ten klub nie istnieje. Gdyby istniał, musiałby grac od najnizszej klasy rozgrywkowej. Jest Lech Poznan. A to dwa zupelnie rózne kluby!!! Badzcie konsekwentni i piszcie w artykule poprawna nazwe klubu - LECH POZNAŃ. To tak jak napisac Real Madrid albo Real Kozia Wolka. Banda idiotów.

 • kolo125

  Oceniono 52 razy -30

  a kogo to wszystko obchodzi, są ważniejsze sprawy w tym kraju niż mafijny lech

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX