Arkadiusz Kasprzak nie jest już wiceprezesem Lecha Poznań. Winą brak sponsora na koszulkach?

Rada nadzorcza Lecha Poznań odwołała Arkadiusza Kasprzaka z funkcji wiceprezesa klubu, którą pełnił od 2006 roku, gdy Kolejorz został przejęty przez holding Amica. W zarządzie Lecha Poznań będą już tylko prezes Karol Klimczak oraz członek zarządu i syn właściciela - Piotr Rutkowski.
''Rada Nadzorcza KKS Lech Poznań podjęła decyzję o odwołaniu pana Arkadiusza Kasprzaka z funkcji Wiceprezesa Zarządu KKS Lech Poznań. Decyzja została podyktowana nowymi zadaniami stawianymi Zarządowi KKS Lech Poznań. Rada Nadzorcza pragnie serdecznie podziękować panu Arkadiuszowi Kasprzakowi za jego długoletnią pracę, wkład w rozwój klubu, zaangażowanie oraz efekty jego działań. Decyzją Rady Nadzorczej zarząd KKS Lech Poznań będzie pełnił swoją funkcję w składzie 2-osobowym: Karol Klimczak - prezes zarządu oraz Piotr Rutkowski - członek zarządu'' - informuje klub w oficjalnym komunikacie.

Arkadiusz Kasprzak był odpowiedzialny m.in. za pozyskiwanie sponsorów. W tym sezonie Lech Poznań póki co występuje bez reklamy na przodzie koszulek, co mogło się bardzo przyczynić do odwołania go z funkcji wiceprezesa.

Czy zarząd Lecha Poznań działa dobrze?