Lech Poznań zmienił zasady dotyczące parkingu

Przy okazji najbliższego meczu Lecha Poznań z Górnikiem Zabrze bilet na parking pod stadionem przy ul. Bułgarskiej będzie można kupić nie tylko na miejscu, ale i w internecie oraz w specjalnych punkcie na drodze dojazdowej. To koniec dotychczasowej absurdalnej sytuacji.
Do tej pory żeby wjechać na parking, trzeba było najpierw przed meczem kupić bilet w kasie. Wymagało to zaparkowania samochodu w innym miejscu, aby się do tych kas dostać.

Jak informuje klub w komunikacie, podczas meczu z Górnikiem Zabrze wjazd na parking odbywać będzie się od ulicy Ptasiej, na wysokości I trybuny. Na placu wyznaczonych zostało 500 miejsc dla samochodów, a bilety uprawniające do korzystania z parkingu w cenie 10 złotych będzie można nabywać od soboty (25.08) w kasach stadionu oraz przez internet na stronie kartakibica.lechpoznan.pl w systemie print at home. W dniu meczu (02.09) dodatkowo czynny będzie punkt sprzedaży biletów parkingowych znajdujący się na drodze dojazdu do parkingu przy ulicy Ptasiej. Punkt sprzedaży przy ulicy Ptasiej i parking będą otwarte na dwie godziny przed rozpoczęciem spotkania

W ulicę Ptasią prowadzącą do parkingu można wjechać będzie wyłącznie od strony ulicy Grunwaldzkiej i Marcelińskiej. Aby wjechać na parking koniecznie należy mieć przy sobie bilet parkingowy, który Kibic otrzyma w kasie lub podczas zakupów online.