Sport.pl

Stadion tylko dla Lecha Poznań to dobry wybór? Nie ma na nim nic poza piłką

"Głos Wielkopolski" krytykuje operatora stadionu przy Bułgarskiej, którym jest Lech Poznań, za byt małą liczbe imprez niepiłkarskich. "Na Stadionie Narodowym w Warszawie w sierpniu zagrała Madonna, a wkrótce wystąpi zespół Coldplay. W Gdańsku czekają na przyjazd Jennifer Lopez. Z kolei na wrocławskiej arenie Euro 2012 w lipcu gościł zespół Queen. To wszystko wydarzyło się już po mistrzostwach. Jak dla porównania prezentuje się Stadion Miejski w Poznaniu? Niestety - na razie bardzo słabo." - pisze.
Wśród organizowanych wydarzeń są... półkolonie piłkarsko-plastyczne dla dzieci z pobliskich dzielnic, odbywające się średnio dwa razy w tygodniu imprezy firmowe czy eventy biznesowe. Pytanie, czy to wszystko na co stać obiekt zbudowany za 750 mln złotych? - pyta "Głos Wielkopolski".

Zdaniem Lecha Poznań, z biznesowego punktu widzenia organizacja koncertów gwiazd bez wsparcia miasta czy dużego sponsora nie ma sensu. Bo w takim przypadku koszty są zdecydowanie wyższe niż przychody. Z kolei zdaniem Andrzeja Białasa, prezesa stowarzyszenia My-Poznaniacy, w tym kontekście wydanie setek milionów złotych na budowę stadionu było błędem. - Stadion nie przynosi takich korzyści, jakie były zapowiadane - zaznacza prezes.

Stadion tylko dla Lecha Poznań - dobry wybór?

Więcej o:
Komentarze (3)
Stadion tylko dla Lecha Poznań to dobry wybór? Nie ma na nim nic poza piłką
Zaloguj się
 • epox

  Oceniono 4 razy 0

  "Zdaniem Lecha Poznań, z biznesowego punktu widzenia organizacja koncertów gwiazd bez wsparcia miasta czy dużego sponsora nie ma sensu."
  Jasne co za ku... odkrycie .....

  Czekajcie, czekajcie ja wam znajdę sponsora, a tak wogóle załatwię za was wszystko ....... co za banda nieudolnych.
  Nic wam sie nie opłaca, niczego nie potraficie zorganizować co za ekipa nam sie trafiła .....

  a spróbujcie zadłużyć ten stadion ..... to wam wiara nogi z dupy powyrywa

  LZS Nieudolni Wronki is the best !!!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX