Starsi panowie wciąż wygrywają. Awans oldbojów Lecha Poznań w Pucharze Polski

Drużynie Lech Poznań Oldboys udało się to, co nie udało się pierwszej drużynie Kolejorza. Zasłużeni niegdyś gracze Lecha pokonali swojego pierwszego rywala w Pucharze Polski.
Lech Poznań swój pierwszy mecz w Pucharze Polski przegrał z Olimpią Grudziądz i odpadł już z tych rozgrywek na szczeblu centralnym. Odlboje Lecha grają na szczeblu okręgu i w swoim pierwszym meczu pokonali występujące w B-klasie Orły Plewiska 7:2. Po dwa gole dla Lecha strzelili Sławomir Najtkowski i Waldemar Przysiuda, po jednym - Paweł Kaczorowski, Piotr Jacek i Paweł Bocian.

Lech Poznań Oldboys to zespół, który od kilku sezonów zgłasza się tylko do rozgrywek Pucharu Polski. W poprzednim sezonie dawni lechici odpadli dopiero w półfinale na szczeblu okręgu.

Lech Poznań Oldboys - Orły Plewiska 7:2 (3:0)

Bramki: 1:0 Jacek (33.), 2:0 Najtkowski (36.), 3:0 Przysiuda (44.), 4:0 Najtkowski (56.), 5:0 Kaczorowski (65.), 6:0 Przysiuda (68.), 6:1 Stęchlicki (70.), 7:1 Bocian (77.), 7:2 Jasnowski (85.)

Lech Oldboys: Zbigniew Pleśnierowicz - Marek Rzepka (46. Andrzej Janeczek), Waldemar Kryger, Marcin Drajer (57. Paweł Bocian), Czesław Owczarek - Paweł Kaczorowski, Arkadiusz Bąk, Krzysztof Piskuła, Piotr Jacek (46. Sławomir Mizgalski) - Waldemar Przysiuda, Sławomir Najtkowski (57. Karol Brodowski).