Sport.pl

Były trener Lecha Poznań Jose Bakero z wizytą w Wenezueli

Hiszpan Jose Bakero zwolniony w lutym z Lecha Poznań nadal nie może znaleźć pracy. Szkoleniowiec licząc na angaż podróżuje po świecie. Niedawno był w Wenezueli, gdzie odwiedził stołeczny Caracas FC.
Jose Bakero był wymieniany jako kandydat do objęcia posady trenera Cadiz CF, ale pracy ostatecznie nie dostał. Teraz próbuje zaczarować swoją wizją futbolu szefów klubów w Ameryce Południowej. Jak donosi wenezuelski Futbol Report ''gracz legendarnego zespołu FC Barcelona Johanna Cruyffa'' w towarzystwie ojca reprezentanta Hiszpanii Juana Maty i prezydenta klubu Caracas FC, zwiedził ośrodek treningowy tego klubu. - Pomimo przeszkód geograficznych baza jest bardzo dobra, a klub ma odpowiednią strukturę. Cieszę się, że mogłem zobaczyć interesujący mecz drużyny Caracas do lat 20. Reprezentacja Wenezueli się rozwija i ma szansę awansować do mistrzostw świata - chwalił gospodarzy były trener Lecha Poznań Jose Bakero.

Przypomnijmy, że po zwolnieniu z Polonii Warszawa, Hiszpan został w Polsce i w podobny sposób odwiedzał różne kluby. Podczas wizyty w Szamotułach poznał Jacka Rutkowskiego, który po wyrzuceniu Jacka Zielińskiego powierzył mu prowadzenie Lecha Poznań - aż do kompromitującej porażki 0:3 z Ruchem Chorzów 25 lutego tego roku.

Więcej o:
Komentarze (1)
Były trener Lecha Poznań Jose Bakero z wizytą w Wenezueli
Zaloguj się
  • der-rauber

    Oceniono 6 razy 6

    Pan Bakero to dobry kandydat na dyrektora sportowego, jako trener nie osiągnął wyników z Lechem, ale ten człowiek prezentował kulturę i klasę. Szkoda że z Lecha odszedł, mógł pozostać właśnie dyrektorem sportowym, z takim doświadczeniem, kontaktami mógł być przydatny.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX