Osiem bramek reprezentacji Polski. Połowę zdobyli lechici

Tomasz Kędziora i Wiktor Bagiński z Lecha Poznań zdobyli połowę bramek w wygranym 8:1 meczu reprezentacji U-19 z Łotwą. Mecz odbył się w Grajewie.
Było to spotkanie towarzyskie. Zakończyło się wysokim pogromem reprezentacji Łotwy do lat 19. Połowę bramek dla Polski strzelili gracze Lecha Poznań: Tomasz Kędziora (w 40. minucie z karnego i w 76. minucie) oraz Wiktor Bagiński (38. 88.). W kadrze Polski zagrali także Karol Linetty i Wiktor Witt. Pozostałe gole zdobyli: Mateusz Janeczko z Podbeskidzia Bielsko-Biała (dwie) i Łukasz Kacprzycki z Lechii Gdańsk (dwie.).

Skład Polski z tego spotkania:

Mateusz Taudul (46 Amadeusz Skrzyniarz) - Robert Sulewski, Tomasz Kędziora, Wiktor Witt, Adrian Liberacki (46 Mateusz Janeczko) - Kamil Włodyka (46 Łukasz Wroński), Karol Linetty, Martin Kobylański (46 Piotr Zieliński), Łukasz Kacprzycki (46 Aleksander Jagiełło) - Wiktor Bagiński, Norbert Neumann

POZNAN.SPORT.PL NA FACEBOOKU - POLUBCIE NAS, WIARA!

"/> Kubica ukarany. Wściekły Verstappen krzyczał "co oni k**** zrobili?". Szalony wyścig!