Sport.pl

Prezes Lecha Poznań zapewnia: Nie zwolnimy trenera Mariusza Rumaka

Mimo krytycznego wobec trenera Mariusza Rumaka oświadczenia wydanego przez Lecha Poznań w poniedziałek, nie ma w klubie planów zwolnienia szkoleniowca. Dodatkową deklarację w tej sprawie złożył prezes Karol Klimczak.
Z kuriozalnego oświadczenia, opublikowanego w poniedziałek przez Lech Poznań, trudno było wywnioskować, jakie plany ma klub wobec trenera Mariusza Rumaka pod odpadnięciu drużyny z europejskich pucharów, a zwłaszcza po wpadce w Pucharze Polski z niżej notowaną Olimpią Grudziądz. Oświadczenie można było odebrać jako wywieranie presji na trenera, czy nawet jego krytykę.

Prezes Lecha Poznań Karol Klimczak sprecyzował jednak: - Posada Mariusza Rumaka nie jest zagrożona. W klubie nie ma planów zwolnienia szkoleniowca i nie uzależnia tego od wyniku sobotniego meczu ligowego z Ruchem Chorzów.

To istotna deklaracja, doprecyzowująca stanowisko klubu. Mariusz Rumak nie dostał wyraźnego wotum zaufania, ale może spokojnie pracować dalej.

Największą winę za ostatnie porażki Lecha Poznań ponosi:
Więcej o:
Komentarze (18)
Prezes Lecha Poznań zapewnia: Nie zwolnimy trenera Mariusza Rumaka
Zaloguj się
 • flugufrelsarinn

  Oceniono 16 razy 10

  Gdyby rumak miał jaja...tfu!..konia...to by odszedł po takiej zniewadze,ale nie...ważniejszy hajs od honoru

 • chateaux

  Oceniono 10 razy 10

  Zarząd sam powinien się zwolnić, w całości - z Klimczakiem w pierwszej kolejności. Albo nie w pozwalniają sie nawzajem jeden drugiego.

 • epox

  Oceniono 8 razy 4

  a gdzie znajdziemy teraz tańszego trenera ? Rumak choć drewniany to jest diabelnie tani i można nim sterować ........ jest idealny dla Rutkowskich

  źle ........... tanio ............. Lech

 • irish-jude

  Oceniono 8 razy 4

  Wazna rzecz szanowni kibice Lecha. Niech szef skautingu Lecha niejaki Pan Wichniarek, wytlumaczy nam jak "polozyl" dwie imprezy MMA, ktorych byl wspolorganizatorem. Gdzie podzialy sie pieniadze od sponsorow;) i czy w skautingu Pan Wichniarek bedzie rownie "skuteczny" jak w organizowaniu imprez MMA w Polsce.

 • alien0

  Oceniono 3 razy 1

  No i macie rację , nie zwalniajcie, niższa klasa rozgrywkowa już czeka...

 • ttoorroo05

  Oceniono 3 razy 1

  A gdzie znajda takiego jelenia,tfu,rumaka.

 • qbel2

  Oceniono 5 razy 1

  Bo tych szmaciarzy z Wronek nie stać na odprawe dla Rumaka i pensję dla porządnego trenera. BOJKOT - tylko uderzenie Rutkowskiego po kieszeni coś zmieni!

 • waw74

  Oceniono 17 razy -1

  wyj ebac na zbity pyk tego zarozumialego gnoja razem z tym jego pupilkiem slusorzem i drewniokiem.
  na rumaku do europy buehehehehehehehe

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX