Lech Poznań uruchamia parking dla kibiców. Odpłatny

10 zł kosztował będzie wjazd na parking przy stadionie Bułgarska, który Lech Poznań uruchomi po raz pierwszy pilotażowe przy okazji meczu ze szwedzkim AIK Solna.
POZNAN.SPORT.PL NA FACEBOOKU - POLUBCIE NAS, WIARA!

Podczas meczu z AIK Solna po raz pierwszy pilotażowo zostanie oddany do użytku parking dla kibiców. Wjechać na niego można od ulicy Ptasiej, na wysokości I trybuny. Na placu wyznaczonych zostało 500 miejsc dla samochodów, a bilety uprawniające do korzystania z parkingu w cenie 10 złotych będzie można nabywać w kasie nr 2 (w dniu meczu także w kasie nr 3). 

Na ulicę ptasią prowadzącą do parkingu można wjechać będzie wyłącznie od strony ulicy Grunwaldzkiej. Aby wjechać na parking koniecznie należy mieć przy sobie paragon fiskalny oraz bilet parkingowy które Kibic otrzyma w kasie podczas zakupu miejsca parkingowego. W samochodzie wjeżdżającym na parking mogą przebywać wyłącznie osoby posiadające ważny bilet na mecz z AIK.

Parking będzie otwarty na dwie godziny przed rozpoczęciem spotkania. W związku ze wzmożonym ruchem wokół stadionu po meczu, wyjazd z parkingu przez około 20 minut od zakończenia spotkania może być wstrzymany. 

Czy wybierasz się na rewanżowy mecz Lecha ze Szwedami?