Sport.pl

Były bramkarz Lecha Poznań Grzegorz Kasprzik podpisał kontrakt z Flotą Świnoujście

Bramkarz Grzegorz Kasprzik, który w marcu rozwiązał umowę z Lechem Poznań, znalazł nowego pracodawcę. Po tym jak trenował z Zawiszą Bydgoszcz i GKS Tychy, trafił do innego pierwszoligowego klubu - Floty Świnoujście.
Grzegorz Kasprzik był sprawdzany przez Flotę Świnoujście podczas meczu kontrolnego z Ruchem Chorzów (0:4), ale po nim wyjechał ze zgrupowania zespołu. Wydawało się, że nie znajdzie zatrudnienia w Świnoujściu, ale temat wrócił, bo o odejściu zaczął myśleć podstawowy golkiper drużyny - Artur Melon.

Gdy latem 2009 roku Grzegorz Kasprzik przychodził do Lecha Poznań, miał być bramkarzem numer jeden na lata. Zagrał w pierwszych ośmiu ligowych meczach sezonu. Wystąpił też dwa razy w europejskich pucharach: we Fredrikstad i Brugii. 25 września 2009 roku stanął w bramce Kolejorza w Warszawie, podczas meczu z Legią. Od tamtego czasu leczył kontuzję, był rezerwowym, z czasem został odesłany do Młodej Ekstraklasy, by w końcu tylko trenować we Wronkach. Grzegorz Kasprzik rozwiązał kontrakt z Lechem w marcu tego roku.

Więcej o:
Komentarze (1)
Były bramkarz Lecha Poznań Grzegorz Kasprzik podpisał kontrakt z Flotą Świnoujście
Zaloguj się
  • penkin

    Oceniono 4 razy 2

    wyjątkowa kreatura.ruchnał lecha na kasiore,ukrył kontuzję,wyleczył sie za nasze bejmy...i Saidi chcial tez ruchnąć Lecha ,ale mu sie nie udało.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX