Sport.pl

Eder Bonfim z Chazara Lenkoran: Gdybyśmy wykorzystali okazje na początku...

Brazylijczyk Eder Bonfim grał na prawej obronie Chazara Lenkoran w meczu z Lechem Poznań. Po przegranym 0:1 meczu, który dał awans poznaniakom, uważa, iż wszystko mogło się potoczyć zupełnie inaczej.
Eder Jose de Oliveira Bonfim to jeden z najbardziej doświadczonych graczy Chazara Lenkoran. Występuje w Azerbejdżanie od zeszłego roku. Wcześniej grał m.in. w barwach Steauy Bukareszt, Benfiki Lizbona, Sportingu Braga czy Vitorii Setubal. O meczu z Lechem w Poznaniu mówi, że jego zespół miał swoją szansę na zwycięstwo, której nie wykorzystał.

- Było to na samym początku spotkania, w pierwszych dziesięciu minutach. Mieliśmy wtedy trzy dobre okazje. Gdyby udało się którąś z nich wykorzystać, mecz ułożyłby się inaczej. Potem to Polacy zdobyli gola i było już trudniej - komentował. - Niestety, nie udało nam się narzucić przeciwnikowi naszego stylu gry. Na dodatek straciliśmy gola po stałym fragmencie gry, co nie powinno się zdarzyć. Trudno, odpadliśmy i teraz mam nadzieję na to, że zostaniemy mistrzami kraju.

Więcej o: