Sport.pl

Właściciel Chazara Lenkoran wkroczył do akcji i załatwił transmisję

Żadna z telewizji w Azerbejdżanie nie planowała transmisji z meczu Lecha Poznań z Chazarem Lenkoran. Do akcji wkroczył więc właściciel klubu z Lenkoranu, milioner Mubariz Mansimow i ... załatwił transmisję.
POZNAN.SPORT.PL NA FACEBOOKU - POLUBCIE NAS, WIARA!

Mubariz Mansimow - właściciel Chazara Lenkoran - jest człowiekiem niezwykle bogatym . Pochodzi z Turcji, ale ma obywatelstwo Azerbejdżanu i od lat tu mieszka. Jego spółka Palmali zajmuje się transportem, głównie wodnym. Turek ma gigantyczny majątek szacowany na 1,1 miliarda dolarów. Dla porównania: właściciel Lecha Poznań Jacek Rutkowski (formalnie - szef rady nadzorczej) ma majątek szacowany w 2011 roku na 194 mln złotych, czyli ok. 56 mln dolarów.

To głównie dzięki pieniądzom Mubariza Mansimowa o Chazarze Lenkoran mówi się jako o "Chelsea Kaukazu" - klubie o sporym możliwościach finansowych.

Jak piszą media w Azerbejdżanie, milioner z Lenkoranu podjął "konieczne kroki", by załatwić transmisję z Polski. I załatwił od ręki. Telewizja ANS pokaże to spotkanie, a relacja rozpocznie się o godz. 23 czasu miejscowego (godz. 20 w Polsce). Nie jest ona jednak dostępna na polskich platformach cyfrowych.

W Polsce żadna telewizja nie planuje transmisji meczu z Poznania. Retransmituje go o godz. 22.20 telewizja WTK. zapraszamy na relację na żywo na POZNAN.SPORT.PL.

Więcej o:
Komentarze (9)
Właściciel Chazara Lenkoran wkroczył do akcji i załatwił transmisję
Zaloguj się
 • katorakta2

  Oceniono 91 razy 73

  no tak, po co transmisja, w końcu to tylko polska drużyna gra w pucharach.. nawet na zadupiu będą pokazywali, ale nie tutaj - nie ma to jak szacunek dla widza i kibica piłki!!!

  jedyna nadzieja na stream z neta... z normalnego kraju typu azerbejdżan, bo polskie się wleką jakby były w innej części wszechświata...

 • niemogewymyslecnicku

  Oceniono 38 razy 32

  bedzie w sieci dzieki temu!!!!!!!! yeah

 • grunberger

  Oceniono 28 razy 26

  Czyli możliwe, ze będzie jakiś streaming w sieci, dobrze wiedzieć.

 • pokemones

  Oceniono 11 razy 11

  a ja sie pytam gdzie europa jest a gdzie azja?? bo wyglada jakby odwrotnie

 • johnny_blaze

  Oceniono 7 razy 7

  własciciel Chazara swoje, a szary kibic z Glasgow robi przysługę kibicom z PL (link udostępniony przez azerskiego przyjaciela z Baku)

  sport.ann.az/ru/?p=220372 śmiga jak przecinak, wszak to duży azerski portal

  pzdr

 • oloking

  Oceniono 3 razy -1

  link to meczu
  Na razie znalazłem tę transmisję (jedyną) ale tnie (trzeba zamknąć reklamę close ad)
  j.gs/2095278/lechchazar

 • kusy123456789

  Oceniono 19 razy -9

  "W Polsce żadna telewizja nie planuje transmisji meczu z Poznania." - jak zwykle wybiorcza łże transmisja na Orange sport !!! LIVE !!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX