Sport.pl

Lech Poznań - Chazar Lenkoran. Łukasz Trałka za Szymona Drewniaka

Łukasz Trałka będzie miał okazję wrócić do składu Lecha Poznań. Wyleczył już kontuzję i trener Mariusz Rumak powołał go do kadry na czwartkowy mecz Ligi Europejskiej z Chazarem Lenkoran.
W kadrze Łukasz Trałka zastąpi Szymona Drewniaka, który pauzuje za czerwoną kartkę z Lenkoranu. Do tej pory pozyskany z Polonii Warszawa piłkarz zagrał jedynie w pierwszym meczu z Żetysu Tałdykorgan. W Kazachstanie i Azerbejdżanie do nie było.

Bramkarze: Jasmin Burić, Krzysztof Kotorowski Obrońcy: Ivan Djurdjević, Tomasz Kędziora, Manuel Arboleda, Hubert Wołąkiewicz, Luis Henriquez, Mateusz Możdżeń, Marcin Kamiński Pomocnicy: Jacek Kiełb, Gergo Lovrencsics, Rafał Murawski, Aleksandar Tonew, Bartosz Bereszyński, Jakub Wilk, Łukasz Trałka Napastnicy: Vojo Ubiparip, Bartosz Ślusarski

Więcej o:
Komentarze (2)
Lech Poznań - Chazar Lenkoran. Łukasz Trałka za Szymona Drewniaka
Zaloguj się
  • benjamin01051999

    Oceniono 6 razy 6

    piłkarz zagrał jedynie w pierwszym meczu z żetysu tałdykorgan.W kazachstanie i azerbejdzanie DO nie było, i wszystko jasne.

  • matio97

    Oceniono 3 razy 1

    Bereszyński to napastnik, nie pomocnik. W sumie nawet bym go wystawił do pierwszego składu, lepszy on niż Ślusarz i Ubiparip

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX