Sport.pl

Trener Chazara Lenkoran: Zdjąć fatum z azerskich rywali Lecha Poznań

- Jakieś fatum wisi nad drużynami z Azerbejdżanu, które grają z Lechem Poznań. Także nad nami. Postaramy się to zmienić i postaramy się zagrać jak najlepiej. Już się zaaklimatyzowaliśmy i czujemy się bardzo dobrze. Damy z siebie wszystko i mam nadzieję, że za 24 godziny będziecie mogli nam pogratulować zwycięstwa - mówi Junis Husejnow, trener Chazara Lenkoran przed meczem w Poznaniu z Lechem.
- Wygraliśmy w poprzedniej rundzie w Estonii, ale to wcale nie znaczy, że gramy lepiej na wyjazdach. To jednak znaczy, że gramy coraz lepiej.

Lech to dla nas drużyna silna, ale do pokonania. Gra bardzo zespołowo, a jej skład się zmienia, więc nie nastawialiśmy się na analizę poszczególnych graczy, lecz grę całej drużyny. Myślę, że ją poznaliśmy.

Remis 1:1 w Lenkoranie to wynik korzystny dla Lecha, ale jesteśmy przygotowani na to, że mimo tego Polacy zaatakują zaraz od początku. Jesteśmy gotowi to przyjąć.

W Polsce jest gorąco, to bardzo dobrze. Im goręcej, tym lepiej dla nas. O kibicach Lecha słyszałem, że są liczni i zagorzali. Nasi jednak także. Do Polski przyleciało z nami 50 kibiców, może przyjdą i inni, którzy mieszkają i pracują w Polsce - dodaje szkoleniowiec rywali Lecha Poznań.

Więcej o: