Sport.pl

Olbrzymie zainteresowanie meczem Lech Poznań - Chazar Lenkoran

Lech Poznań do wtorku wieczorem sprzedał aż 17 tysięcy biletów na mecz z Chazarem Lenkoran w Lidze Europejskiej. A mecz jest dopiero w czwartek! Szykuje się imponująca frekwencja.
POZNAN.SPORT.PL NA FACEBOOKU - POLUBCIE NAS, WIARA!

W Poznaniu bilety kupuje się raczej na ostatnią chwilę, więc należy się spodziewać frekwencji lepszej niż podczas spotkania z kazachskim Żetysu Tałdykorgan. Inauguracje startu Kolejorza w tegorocznych europejskich pucharach oglądało wtedy 25 tysięcy widzów . Teraz ten wynik może zostać poprawiony. Kibice Lecha Poznań są bardzo zainteresowani meczem i udzielają drużynie wielkiego wotum zaufania.

Mecz ten cieszy się również dużym zainteresowaniem przedstawicieli mediów - o akredytacje wnioskowało ponad 100 dziennikarzy i fotoreporterów z całej Polski oraz z Azerbejdżanu. Spotkanie rozpocznie się w czwartek o godz. 20 na stadionie przy Bułgarskiej. Nie ma transmisji telewizyjnej.

Ropa, kawior i herbaciane pola - czyli czego nie wiecie o Azerbejdżanie


Więcej o:
Komentarze (38)
Olbrzymie zainteresowanie meczem Lech Poznań - Chazar Lenkoran
Zaloguj się
 • sancho77

  Oceniono 78 razy 70

  Graty dla Leszka! Za klimat z Austrią, niezapomniane chwile z Juve i lanie tuzów z MC... Oby się udało dojść do fazy grupowej i nazbierać trochę punktów dla PL. Kiedy, jak nie w kryzysie?

 • wintersun

  Oceniono 67 razy 61

  "Mecz ten cieszy się również dużym zainteresowaniem przedstawicieli mediów (...) Nie ma transmisji telewizyjnej"

  Żyjemy w państwie paradoksów ;-)

 • keysyr

  Oceniono 50 razy 46

  Na co dzień jestem kibicem Śląska, ale życzę Lechowi fazy grupowej i dalej. Sądzę, że kibice nabrali apetytów po EURO na uczestniczenie w dużych imprezach piłkarskich. EURO też może pobudziło zainteresowanie piłką u tych, którzy do tej pory byli obojętni. Wierzę, że nowe, piękne stadiony przyczynią się do poprawy jakości polskiej piłki w ogóle. Mam również nadzieję, że dzisiaj we Wrocławiu kibole nie dadzą plamy i pokażą większą gościnność od Czarnogórców.

 • b.niemczak

  Oceniono 70 razy 46

  to są nasi kochani kibice, to jest klimat bułgarskiej,
  to jest lech poznan

 • robindebank

  Oceniono 43 razy 39

  Jak można wytłumaczyć fakt: że w Europie, że w Polsce, że w kraju zbijającym suprlatywy po EURO 2012 - nie ma ŻADNEJ stacji telewizyjnej transmitujacej ten mecz!!!! Czuję się jak w USA - popatrze na emocje ..golfa..

 • luumak

  Oceniono 35 razy 33

  to chyba naturalne ze takiej frekwencji jak na Lechu nie będzie na żadnym meczu polskiej drużyny.

 • crinos_pl

  Oceniono 38 razy 26

  Narzekałem, że nie pójdę na mecz bo bilety za drogie, ale nie dałem rady wytrwać w postanowieniu i dziś kupiłem dwie wejściówki. Oby widowisko było tego warte!

 • benjamin01051999

  Oceniono 35 razy 25

  będzie 4 do jaja dla naszych(;

 • r24.com.pl

  Oceniono 48 razy 24

  szykują się emocji jak na granderbi. Transmisje wykupiły ESPN, HBO (pay per view), Al Jazeera, TV Mąkoszyce - tam mozna obejrzec spotkanie

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX