Sport.pl

Chazar Lenkoran wzruszony powitaniem w Poznaniu

Piłkarze z Azerbejdżanu zostali powitani w hotelu Andersia transparentami i flagami swego kraju. Jak piszą, to niecodzienna gościnność.
Pracownicy hotelu Andersia, w którym zatrzymali się piłkarze Chazaru Lenkoran, na ich powitanie ozdobił korytarz flagami Azerbejdżanu i transparentami. Są także herby azerskiego klubu.

Goście z Lenkoranu, którzy przybyli do Poznania spóźnieni , byli bardzo wzruszeni tym powitaniem. Notatki na temat gościnności Polaków są już w azerskich mediach.

Więcej o:
Komentarze (20)
Chazar Lenkoran wzruszony powitaniem w Poznaniu
Zaloguj się
 • ruchowicz

  Oceniono 140 razy 122

  coś się po EURO ostało oprócz stadionów

 • penkin

  Oceniono 122 razy 108

  ale w czwartek ,mam nadzieję,że Lech nie będzie zbyt gościnny dla gości i wpakuje im tyle goli ile trzeba.

 • striker09

  Oceniono 97 razy 89

  Brawo, miły gest. Myślę, że każdy z nas poczułby się podobnie, gdyby go coś takiego spotkało w obcym kraju. Szczególnie, że nie jest to klub pokroju Barcelony, czy Bayernu. Szacunek dla przeciwnika to ważna rzecz. Mimo wszystko, chociaż Lechowi nie kibicuję, liczę, że na boisku nie będą już tacy gościnni:)

 • mark211

  Oceniono 70 razy 64

  Mieszkańcy Rzeczpospolitej od zarania dziejów słynęli z gościnności i mam nadzieję, że ta tradycja się utrzyma po wsze czasy.

 • maciejkozlowski

  Oceniono 31 razy 29

  Przyjemnie mi gdy czytam o takich polskich , spontanicznych reakcjach. Jak to dobrze, że powolutku dołączamy się do krajów przyjaznych innym i o własnej , dobrej kulturze. Tak trzymać !

 • leming666

  Oceniono 8 razy 4

  Nie wiedziałem, że Fred Durst (na zdjęciu w czapeczce) z Limp Bizkit grat teraz w Chazar Lenkoran. Bardziej spodziewałbym się go w System Of A Down z Armenii...

 • ryszard.hus

  Oceniono 11 razy 1

  Gdyby ten kraj opierał się na przedwojennych wzorcach wychowania to teraz taka gościnność nie byłaby niczym dziwnym.

 • shego

  Oceniono 6 razy -4

  niech spadaja

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX