Sport.pl

Bramkarz Chazara Lenkoran: To już nie ten Lech Poznań, co kiedyś

- To już nie ten Lech co kiedyś, gdy grał z Chazarem po raz pierwszy. Natomiast my staliśmy się drużyną silniejszą w porównaniu z tamtym okresem - mówi bramkarz Chazara Lenkoran, Kamran Agajew cytowany przez azerisport.com po remisie 1:1 z Lechem Poznań w drugiej rundzie Ligi Europejskiej.
- Nie udało nam się pokonać Lecha Poznań i tym samym pozostajemy wciąż bez wygranej w europejskich pucharach na własnym stadionie - komentuje po meczu z Lechem bramkarz Chazara Lenkoran, Kamran Agajew. Azerska drużyna wygrała dotąd w rozgrywkach europejskich tylko jeden mecz - niedawno z estońskim Kalju Nomme, ale na wyjeździe.

- Nie udało się - dodaje bramkarz Chazara - jednakże zagraliśmy przeciwko Lechowi niezły mecz. To dobry przeciwnik, bardzo doświadczony w takich grach. Jednakże trzeba przyznać, że to już nie ten Lech co kiedyś. Jest słabszy w porównaniu z 2008 rokiem, gdy grał z Chazarem po raz pierwszy. Natomiast my staliśmy się drużyną silniejszą w porównaniu z tamtym okresem.

A Kamran Agajew wie, co mówi, gdyż jest jednym z tych nielicznych zawodników Chazara Lenkoran, którzy pamiętają mecze z Kolejorzem sprzed czterech lat. - To nie tak, jak mówi trener Husejnow , że wystraszyliśmy się rywala. Ja się nie wystraszyłem. Mam za sobą dość spotkań i dość doświadczenia, żeby nie bać się Lecha Poznań.

Bramkarz dodał, że w grze Chazara nic by nie zmieniał. - Zagraliśmy dostatecznie dobrze, by wygrać. Zabrakło szczęścia i skuteczności. W Poznaniu będzie już inaczej. Mamy kolejne 90 minut. Jeszcze raz tak zagramy, jak u siebie i tym razem już zwyciężymy - powiedział.

Kamran Agajew wyraził także swoje rozczarowanie faktem, że wielu kibiców Chazara wyszło ze stadionu w Lenkoranie przed końcem meczu. - Chciałbym aby w nas wierzyli do końca, bo w piłce nożnej wiele się może zmienić na boisku nawet w kilka sekund - stwierdził.

Ropa, kawior i herbaciane pola - czyli czego nie wiecie o Azerbejdżanie


Więcej o:
Komentarze (10)
Bramkarz Chazara Lenkoran: To już nie ten Lech Poznań, co kiedyś
Zaloguj się
 • piotr_skrzypek

  Oceniono 20 razy 16

  Może jest w tym trochę racji że Lech jest drużyną gorszą niż 2 lata temu ale mimo wszystko jest to drużyna leprza niż Khazar i myślę że wysoko pokona go przy bułgarskiej . W meczu w Lenkoranie zabrakło nie wiele by wygrać - w ostatniej akcji Lecha gdyby Lovrencsics podał piłkę Możdżeniowi było by 1-2 szkoda że grał w tej sytuacji samolubnie .

 • hqpoznan

  Oceniono 15 razy 15

  No sytuacja nie jest już śmiechu warta bo sezon zaraz się zacznie a my nie mamy napastnika. Rutkowski udowadnia z meczu na mecz jak chce okroić z ostatniej złotówki ten klub.

 • ruski_granat

  Oceniono 14 razy 12

  Tak, tak. O ile pamiętam, to 4 lata temu Azerowie mieli podobną gadkę. Taka mentalność, że gadają jak to wszyscy są w ich zasięgu i do ogrania, i że tylko psim swędem nie wygrali, a jak przyjdzie co do czego to w ostatecznym rozliczeniu kończy się na ciężkim wpie***lu.

 • agnieszka_krol

  Oceniono 7 razy 7

  a co powie ten pan jak dostanie w Poznaniu 4 gole

 • benjamin01051999

  Oceniono 4 razy 4

  niech powie to po rewanżu.

 • polendwic

  0

  Chazarzy też nie ci sami

 • mp.1976

  Oceniono 38 razy -6

  ma facet rację ... prawdziwy Lech niestety zdechł ! Teraz mamy AmicoLech'a, bez jaj, bez zarządu z jajami, jaja robią sobie z nas, Kibiców ! ale tak to jest jak się jakimś kolesiom płaci po 450.000EURO za sezon biegania, a nie gry ...

 • waw74

  Oceniono 39 razy -15

  hahaha nawet oni to widza:)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX