Sport.pl

Nie widziałeś (-aś) meczu Chazar Lenkoran - Lech Poznań? Obejrzyj skrót

Mecz nie był transmitowany przez żadną telewizję, zatem niewiele osób miało okazję go zobaczyć. Lech Poznań zremisował w Lenkoranie 1:1 po bramkach Branimira Subasicia w 4. minucie oraz Mateusza Możdżenia w 18. minucie spotkania.
POZNAN.SPORT.PL NA FACEBOOKU - POLUBCIE NAS, WIARA!Oto najciekawsze momenty spotkania w Lenkoranie, które w Polsce obejrzeć dało się tylko w internecie i to często w nienajlepszej jakości.

Więcej o:
Komentarze (9)
Nie widziałeś (-aś) meczu Chazar Lenkoran - Lech Poznań? Obejrzyj skrót
Zaloguj się
 • rafi11081

  Oceniono 6 razy -4

  A ja myślałem że to Śląsk zagrał najgorszy mecz w pucharach z polskich drużyn.............myliłem się. Najgorszy mecz to LECHA !!! Są całkowicie bez formy, chodź blisko ma do nich RUCH bo był bliski Hańby. Największe rozczarowanie to Legia ale ich forma na tym etapie jest najbliższa średniej. Ale to pierwsze mecze po zgrupowaniach o stawkę ale na tym etapie forma musi być trochę wyższa bo nie ma możliwości awansu do fazy grupowej LE

 • waw74

  Oceniono 20 razy -18

  co beznadziejny wystep. grali jak pizd y czyli tak samo odkad przejela ich ta konska piz da. A wirtuoz i mega telent niejaki syomon:) buehehe swoim glupawym faulem sprawil ze moglo byc jeszcze gorzej.
  no i te rewelacyjne zmiany:))))) a la bakero:)))))

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX