Sport.pl

Komunikat w sprawie upadku Magazynu Kolejorz. Będzie dalej wydawany?

KKS Lech Poznań oraz Wydawnictwo Forum Press, koordynator procesu wydawniczego czasopisma Magazyn Kolejorz, podjęły wspólną decyzję o wstrzymaniu dalszej publikacji magazynu przez wydawnictwo. Decyzja jest podyktowana wyczerpaniem obecnej formuły magazynu - czytamy w komunikacie wydanym przez poznański klub.
Formuła się wyczerpała, jak czytamy, a jednak niewykluczone jest, iż pismo będzie dalej wydawane. Trochę to ze sobą sprzeczne, jednakże tak brzmi komunikat. Dalej bowiem czytamy w nim:

"Obecnie KKS Lech Poznań rozmawia z innymi wydawnictwami na temat kontynuacji wydawania tytułu i zmiany formuły magazynu. Do końca lipca klub uruchomi ankietę na temat oczekiwań kibiców wobec magazynu klubowego.

Zgodnie z cyklem wydawniczym kolejny numer miał ukazać się dopiero w sierpniu. Doceniając dotychczasowe zainteresowanie kibiców Magazynem Kolejorz Klub oraz Wydawnictwo Forum Press zapewniają, że będą w kontakcie z obecnymi prenumeratorami w celu ustalenia wzajemnych zobowiązań."

Więcej o:
Komentarze (1)
Komunikat w sprawie upadku Magazynu Kolejorz. Będzie dalej wydawany?
Zaloguj się
  • bolplast

    Oceniono 5 razy -1

    Chciałbym, żeby w nowym magazynie publikowanych było jak najwięcej artykułów redaktora Nawrota. Wskazany byłby również mniej śliski papier, w celu należytego powtórnego wykorzystania jego dzieł.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX