Teraz Lech Poznań przez dwa dni będzie odpoczywać po Kazachstanie

- Mamy nic nie robić, tylko nabierać sił, bo w środę znów lecimy. Tym razem do Azerbejdżanu - mói serbski napastnik Lecha Poznań Vojo Ubiparip po meczu z Żetysu Tałdykorgan.
Lech Poznań po remisie w Tałdykorganie 1:1 wyeliminował kazachską drużynę, w której prym wiodą gracze z byłej Jugosławii i która ma także serbskiego trenera . Po spotkaniu Vojo Ubiparip i Ivan Djurdjević, inny Serb z zespołu Lecha Poznań, stworzyli kółko rozmów z graczami Żetysu, Danilo Bjeliciem i Milosem Mihajlovem. W rozmowie brał też udział bośniacki bramkarz Kolejorza Jasmin Burić.

Chwilę wcześniej Vojo Ubipari powiedział nam: - Droga, jaką przebyliśmy na ten mecz Kazachstanie utrudniła nam zadanie. Zmęczenie dało się odczuć. Szczęście było jednak po naszej stronie, bo ten szybki gol to szczęście. Tak chcieliśmy, tak zakładaliśmy i udało się. Nie graliśmy jednak takiego futbolu, na jakim nam zależy, ale to właśnie kwestia zmęczenia. Teraz mamy dwa dni wolnego. Trener kazał nam w piątek i sobotę wypoczywać przed wyprawą do Azerbejdżanu. A to wyprawa też trudna, a drużyna pewnie lepsza