Sport.pl

Czesław Michniewicz o rewanżu z Żetysu, odejściu Kriwca i przedwczesnym chwaleniu Gergo

- Byłbym ostrożny z nadmiernym chwaleniem Gergo Lovrencsicsa po jednym meczu. W przeszłości było mnóstwo takich przypadków, że pojedynczy piłkarze strzelali bramki, a później rozczarowywali. Z Siergiejem Kriwcem od pewnego czasu był jakiś problem. Lech dużo nie straci z powodu jego odejścia, bo nie dawał zbyt wiele drużynie - mówi Czesław Michnewicz w Onet.pl
Czesław Michniewicz, który z Lechem Poznań zdobył Puchar Polski w 2004 roku, opowiada m.in...

O rewanżu z Żetysu Tałdykorgan: Mogą być pewne problemy z pogodą, bo wiadomo, że tam panuje trochę inny klimat od naszego. Jeśli chodzi o aspekt sportowy, to Lech nie powinien mieć kłopotów. Jestem przekonany, że Lech strzeli bramkę i nie przegra tego meczu. Nie ma żadnych obaw przed tym spotkaniem.

O Gergo Lovrencsicsu: Poczekajmy, dajmy mu czas. On musi poznać drużynę i specyfikę naszej ligi, która nie jest łatwa dla obcokrajowców. Oczywiście dobrze, że już w pierwszym meczu strzelił bramkę, bo to doda mu pewności siebie i zaufania ze strony kibiców i kolegów z drużyny. Jednak będzie można go oceniać dopiero po dłuższym okresie. Dzisiaj jest jeszcze na to za wcześnie

Poczekajmy, dajmy mu czas. On musi poznać drużynę i specyfikę naszej ligi, która nie jest łatwa dla obcokrajowców. Oczywiście dobrze, że już w pierwszym meczu strzelił bramkę, bo to doda mu pewności siebie i zaufania ze strony kibiców i kolegów z drużyny. Jednak będzie można go oceniać dopiero po dłuższym okresie.

O Siergieju Kriwcu: Spodziewałem się dużo więcej po tym piłkarzu, gdy przychodził do Poznania, bo był jednym z czołowych piłkarzy ligi białoruskiej. Nieprzypadkowo jednak nigdy nie miał miejsca w reprezentacji Białorusi.

więcej tutaj

Więcej o:
Komentarze (3)
Czesław Michniewicz o rewanżu z Żetysu, odejściu Kriwca i przedwczesnym chwaleniu Gergo
Zaloguj się
 • matio97

  Oceniono 4 razy 4

  Czy on wszędzie musi wcisnąć swoje zdanie?

 • penkin

  Oceniono 3 razy 3

  Michniewicz.kupię-sprzedam.

 • emil123456789987654321

  Oceniono 2 razy 0

  He a kim on jest że robi tu jakieś oceny jak nie ma nic do roboty to niech zostanie jakimś trenerem w 3 lidze bo w ekstraklasie to trenował już prawie każdego i wszędzie go wywalali młody trener a drużyn miał...tak jak probierz jednego sezonu z kilkoma drużynami w ekstraklasie chce grać :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX