Mariusz Rumak podpisał nowy kontrakt z Lechem Poznań. Cel: Liga Mistrzów

Do połowy 2015 roku, zgodnie z nową umową, szkoleniowcem Lecha Poznań będzie Mariusz Rumak. - Podpisując trzyletni kontrakt jestem w pełni świadom odpowiedzialności i oczekiwań, jakie stawiają przede mną zarząd klubu i kibice. Wiem również, że cel jaki postawiłem swojej drużynie nie zmienił się, a jest nim gra w Lidze Mistrzów - mówi trener.
Wszyscy członkowie sztabu szkoleniowego Lecha Poznań przedłużyli umowy z klubem. Oprócz Mariusza Rumaka są to: Jerzy Cyrak (drugi trener), Dominik Kubiak (trener bramkarzy), Andrzej Dawidzuk (główny trener szkolenia bramkarzy), Andrzej Kasprzak (trener przygotowania fizycznego), Marcin Andrzejewski (fizjolog) i Jacek Terpiłowski (analityk).

- Zawsze podkreślaliśmy, że stawiać będziemy na długoletnią współpracę z trenerami, gdyż tylko w ten sposób można odnieść długofalowy sukces. Sytuacja na początku 2012 roku zmusiła nas do podjęcia szybkiej męskiej decyzji, dlatego wówczas podpisaliśmy z trenerem Rumakiem kontrakt zaledwie do końca minionego sezonu. Dziś walczymy o awans do fazy grupowej Ligi Europy, przed nami walka o każdą piłkę w meczach Ekstraklasy czy Pucharu Polski i cieszę się, że związaliśmy się z wszystkimi członkami sztabu długoletnią umową. To gwarantuje stabilny rozwój drużyny, która ma ambicję sięgania po najwyższe cele - mówi Piotr Rutkowski, członek zarządu ds. sportu KKS Lech Poznań na oficjalnej stronie klubu.

więcej tutaj