Sport.pl

Lech Poznań w Kazachstanie bez Łukasza Trałki

Pomocnik Lecha Poznań Łukasz Trałka nie poleci do Kazachstanu na rewanżowy mecz kwalifikacji Ligi Europejskiej z Żetysu Tałdykorgan. Na przeszkodzie stanęła kontuzja.
Trałka, dla którego czwartkowy mecz z Żetysu w Poznaniu był debiutem w barwach Lecha, musiał opuścić boisko w pierwszych minutach drugiej połowy. Doznał kontuzji mięśnia czwórgłowego, która okazała się na tyle poważna, że eliminuje go z udziału w rewanżu. Uraz jest na tyle poważny, że nie wiadomo czy Trałka wyleczy się do meczu w II rundzie kwalifikacji - o ile oczywiście Lech do niej awansuje.

- W Kazachstanie będziemy musieli poradzić sobie bez Łukasza. Szkoda, że go zabraknie, bo jest dla nas cennym zawodnikiem, ale takie sytuacje się po prostu zdarzają. Poza tym w składzie mamy piłkarz, którzy będą go w stanie zastąpić - uważa II trener Lecha Poznań Jerzy Cyrak, cytowany przez oficjalną stronę Lecha Poznań.

Więcej o:
Komentarze (3)
Lech Poznań w Kazachstanie bez Łukasza Trałki
Zaloguj się
 • ludwik_matera

  Oceniono 16 razy 4

  hahaha no i juz kontuzja... tralka to ciota. Lech strzelil 2 bramki jak juz nie byl na boisku wiec teraz ma jeszcze wieksze szanse, bo z nim to by przegral ..

 • zero-dwadziescia-dwa

  Oceniono 11 razy 1

  Chłopak sprawdził stan konta, okazało się, że w przeciwieństwie do JW Lech płaci 'w ciemno' więc już załatwił sobie trochę wolnego co by po poznańskich galeriach bez wstydu pochodzić.
  Dobrze, że Lech z Polonią nie kochają się od dawna, bo takie 'podłożenie Trałki' każdą miłość wpędziłoby w kłopoty.
  Włodarze Lecha pewnie podśmiewali się z chętnych na Grzelaka a coś czuję, że dostali swojego własnego...

 • ttoorroo05

  Oceniono 3 razy -1

  No to pech,beda musieli odwolac wyjazd,i oddac mecz walkowerem.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX