Młody Lech Poznań wygrał w Portugalii z FC Barceloną 4:2

Chłopcy rocznika 2000 wzięli udział w turnieju w Portugalii. Tam w fazie finałowej Lech Poznań ograł rówieśników z FC Barcelony.
POZNAN.SPORT.PL NA FACEBOOKU - POLUBCIE NAS, WIARA!

Silnie obsadzony turniej rozgrywany był w portugalskiej miejscowości Seia. Na tamtejszych boiskach oprócz Kolejorza grały takie zespoły jak Sporting Lizbona, FC Barcelona, czy Boavista Porto.

Jak podaje strona internetowa Lecha Poznań, młodzi lechici pod wodzą trenera Karola Bartkowiaka w fazie grupowej wygrali wszystkie mecze, z czego z ED Gouveia aż 18:0 i NDS Guarda aż 12:1! Do tego dołożyli zwycięstwo 1:0 nad Atletico Povoense i awansowali pewnie do finału.

Tam właśnie przyszła wygrana 4:2 nad chłopcami z FC Barcelony. Dwa gole strzelił Eryk Kryg, a po jednym wbili Katalończykom Jakub Borowiak i Mateusz Skrzypczak. Lech Poznań wygrał całą imprezę. Co ciekawe, najlepszym graczem turnieju wybrano lechitę ... Michała Golińskiego. To imię i nazwisko już raz zapisało się w historii Kolejorza.

Barwy Lecha w większości reprezentowały dzieci, które brały udział w Lech Cup w grudniu zeszłego roku. Tam, jak pamiętamy, triumfowała FC Barcelona . Kazachstan to nie Borat! Czego nie wiecie o tym kraju?


Czy szkolenie młodzieży w Lechu Poznan jest prawidłowe?