Sport.pl

Łukasz Trałka po debiucie: A jednak nas zaskoczyli

- Materiału na temat rywali z Kazachstanu nie mieliśmy zbyt dużo. Wydawało nam się, że wystarczy, a jednak oni zdołali nas zaskoczyć w pierwszej połowie. Grali w piłkę lepiej niż myśleliśmy - mówił Łukasz Trałka po wygranej Lecha Poznan nad Żetysu Tałdykorgan 2:0.
Dla Łukasza Trałki spotkanie z Kazachami było debiutem w barwach Lecha Poznań. W europejskich pucharach grał już wcześniej w Polonii Warszawa. - Najważniejsze, że wygraliśmy i to z zaliczką przed rewanżem - mówił po spotkaniu z Żetysu Tałdykorgan. - Zwłaszcza, że jak się okazało, grali w piłkę lepiej niż myśleliśmy. Co byśmy jednak nie opowiadali na ich temat, trzeba takiego rywala przejść.

Pilkarz Lecha uważa, że zespół z Kazachstanu był słabszy fizycznie od Lecha. - Od 60. minuty zaczynali odstawać, jakieś skurcze ich łapały. To jednak znak, że dali z siebie wszystko. Zobaczymy, jak będzie w rewanżu. Nowy mecz, inny klimat. Ja nigdy nie byłem w Azji - mówi.

Łukasz Trałka został zmieniony w trakcie spotkania. Powodem była kontuzja. - Miałem wcześniej kłopoty z mięśniem czterogłowym i teraz się to odnowiło - wyjaśnia. - Poczułem ból przy starcie, ból się nasilał, więc zszedłem. Zobaczymy, co dalej.

Więcej o:
Komentarze (4)
Łukasz Trałka po debiucie: A jednak nas zaskoczyli
Zaloguj się
 • dra-h

  0

  Marudzicie że Trałka to słaby transfer. Ale na pewno lepszy taki niż żaden (bo Dime jakoś zastąpić trzeba), a już w porównaniu do "transferu" Saganowskiego do Legii to Lech przeprowadził naprawdę świetny transfer (to nie ironia)

 • totylkoja000

  Oceniono 15 razy -9

  TRAŁKA. Kolejorzowi współczujemy takiego zawodnika. Brak ambicji, woli walki, umierania za drużynę. Liczy się tylko kasa...

 • totylkoja000

  Oceniono 18 razy -12

  A kto to jest Trałka??? Laluś pospolity i nędza zawodnicza. Brawo KOLejorz, ale zafundowali wam grajka

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX