Sport.pl

Kibice Lecha Poznań apelują o stworzenie widowiska na meczu z Kazachami

?Cały stadion w barwach? - takie hasło nosi akcja, do której nawołuje Stowarzyszenie Kibiców Wiara Lecha. Chodzi o to, by kibice Kolejorza na czwartkowy mecz z Żetysu Tałdykorgan ubrali się odpowiednio.
Odpowiednio w tym kontekście znaczy na niebiesko bądź biało. Stowarzyszenie Wiara Lecha nawołuje do założenia koszulek w którejś z tych barw, przy czym kibice w niebieskich wdziankach powinni usiąść w górnych sektorach stadionu, a ci na biało - w dolnych. Wówczas stadion będzie wyglądał efektownie, cały w niebiesko-białych barwach, czyli kolorach Kolejorza. "Stwórzmy wyjątkową atmosferę na stadionie przy Bułgarskiej już na najbliższym meczu z Żetysu Tałdykorgan!" - czytamy w komunikacie.Czy wybierasz się na mecz z Żetysu Tałdykorgan w Poznaniu?
Więcej o:
Komentarze (48)
Kibice Lecha Poznań apelują o stworzenie widowiska na meczu z Kazachami
Zaloguj się
 • mikolaj.plank

  Oceniono 10 razy 6

  Damy radę!

 • epox

  Oceniono 6 razy 4

  faktycznie to ci widowisko ........ lepiej zadbajmy o kadrę ... a propos czy Rutkowski już odpisał na list kibiców ???

 • waw74

  Oceniono 1 raz 1

  @delifin124
  szlachta z Poznania pozdrawia stolcmena z wiochy.

 • penkin

  Oceniono 7 razy -1

  widowisko tworzy się na trybunach,nie tylko na murawie.Ślusarski,Drewniak i Rumak,czyli ekipa nowego Lecha,ma szansę stworzyć widowisko na miarę moich oczekiwań.

 • waw74

  Oceniono 17 razy -7

  widowisko to sie tworzy na murawie anie na trybunach, widowisko to bedzie jak beda widowiskowo grajacy zawodnicy kupieni bo na razie to jest widowisko a la slusorz, drewniok i rumok czyli ekipa rumaka padaka

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX