Lech Poznań awansował w młodych Mistrzostwach Polski

Po bramkach Tomasza Kędziory i Wiktora Bagińskiego młodzi piłkarze Lecha Poznań wygrali rewanżowy mecz Mistrzostw Polski Juniorów Starszych ze Stalą Mielec i awansowali dalej.
Tomasz Kędziora trafił w rzutu karnego w 27. minucie meczu w Mielcu, ale zaraz po przerwie sędzia podyktował jedenastkę dla gospodarzy. Wykorzystał ją Konrad Stępień. W 81. minucie wynik na 2:1 dla Kolejorza ustalił Wiktor Bagiński, a ponieważ pierwsze spotkanie Lech Poznań wygrał 3:0, awansował bezdyskusyjnie.

Ta wygrana oznacza awans do turnieju finałowego, który 4-8 lipca odbędzie się w Gdyni.