Sport.pl

Lech Poznań wypożyczy Kamila Drygasa do Zawiszy Bydgoszcz?

Bydgoski klub złożył ofertę wypożyczenia piłkarza Lecha Poznań Kamila Drygasa.
POZNAN.SPORT.PL NA FACEBOOKU - POLUB NAS, TEJ!

Klub Radosława Osucha - pochodzącego z Poznania menedżera piłkarskiego, a dziś właściciela bydgoskiego Zawiszy - zamierza sprowadzić do swego klubu Kamila Drygasa z Lecha Poznań. Złożył ofertę, odbyły się już rozmowy. Decyzja Kolejorza w tej sprawie nie jest jeszcze znana.

Kamil Drygas to defensywny pomocnik, któremu szansę w pierwszej drużynie Lecha dał trener Jacek Zieliński, wystawiając go do boju dwa lata temu w kwalifikacjach Ligi Mistrzów ze Spartą Praga. Później jego karierę przerywały kontuzje - m.in. poważne złamanie nogi. Teraz Drygas jest zdrowy, we wtorek zagrał w sparingu Lecha z Flotą Świnoujście.

Więcej o:
Komentarze (4)
Lech Poznań wypożyczy Kamila Drygasa do Zawiszy Bydgoszcz?
Zaloguj się
 • freon

  Oceniono 9 razy 7

  Najlepiej niech oddadzą wszystkich zawodników. Sprzedadzą, wypożyczą i nie będą musieli latać do Kazachstanu, a kasa w łapkach zarządu będzie się zgadzała i na wódeczke wystarczy. Ciągle ubywa zawodników, a transferów do klubu brak. Problemem Lecha jest zarząd i właściciel. Im na sukcesach nie zależy, bo sukcesy oznaczają konieczność wydania większych pieniędzy, a tego prezesi by nie przeżyli.

 • dryfulec

  Oceniono 2 razy 0

  I dlatego wymyślili właśnie termin "rok przeinwestowania", żeby jednocześnie przygotować wszystkich na nadchodzącą mizerę i wytłumaczyć porażkę w sezonie mistrzowskim. Jakby wydali mniej to z pewnością lepiej by sobie poradzili na obu frontach, a jakby zawodnicy musieli dopłacać to awansowalibyśmy do LM. Teraz będą wszystko tłumaczyć tym, że kiedyś przeinwestowali. Amikę chcą z Lecha kurka zrobić i najmniejszym możliwym kosztem trwać sobie bez większych ambicji.

 • penkin

  Oceniono 3 razy -1

  szkoda by mi było Drygasa,bo on mi się podoba.mam nadzieję ,że zostanie i będzie grał regularnie.

 • waw74

  Oceniono 9 razy -3

  jak to? taaaaki talent?:)))))))))))))))

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX