Lech Poznań szuka pieniędzy na kupno Saidiego Ntibazonkizy

Poznański klub wciąż jest zainteresowany sprowadzeniem Saidiego Ntibazonkizy, upiera się jednak przy wypożyczeniu, na które nie chce przystać Cracovia Kraków. Kolejorz szuka więc pieniędzy na transfer gotówkowy.
O tym, że Lech Poznań jest zainteresowany pozyskaniem Burundyjczyka Saidi Ntibazonkizy napisaliśmy jako pierwsi miesiąc temu. To zainteresowanie nie wygasa, ale Lech wciąż nie doszedł do porozumienia z Cracovią co do warunków tego transferu. Kolejorz chce wypożyczenia, a Cracovia - transferu gotówkowego. Odrzuciła nawet opcję wymiany zawodników z Lechem.

Do akcji wkroczyła Legia Warszawa, poważnie zainteresowana pozyskaniem Saidiego Ntibazonkizy. Jest gotowa za niego zapłacić. W tej sytuacji Lech Poznań także szuka pieniędzy na transfer gotówkowy. Nieoficjalnie wiadomo, że... prawdopodobnie jednak je znajdzie. Skąd? To na razie tajemnica. Jak mówi członek zarządu klubu odpowiedzialny za sprawy sportowe Piotr Rutkowski, Lech nie zamierza przepłacać, a dla każdego kontrahenta jest bardzo trudny w negocjacjach.

W związku z Euro 2012 rozmowy transferowe niemal we wszystkich polskich klubach zostały albo zawieszone, albo odwlekają się w czasie.

POZNAN.SPORT.PL NA FACEBOOKU - POLUB NAS, TEJ!