Sport.pl

Lech Poznań szuka pieniędzy na kupno Saidiego Ntibazonkizy

Poznański klub wciąż jest zainteresowany sprowadzeniem Saidiego Ntibazonkizy, upiera się jednak przy wypożyczeniu, na które nie chce przystać Cracovia Kraków. Kolejorz szuka więc pieniędzy na transfer gotówkowy.
O tym, że Lech Poznań jest zainteresowany pozyskaniem Burundyjczyka Saidi Ntibazonkizy napisaliśmy jako pierwsi miesiąc temu. To zainteresowanie nie wygasa, ale Lech wciąż nie doszedł do porozumienia z Cracovią co do warunków tego transferu. Kolejorz chce wypożyczenia, a Cracovia - transferu gotówkowego. Odrzuciła nawet opcję wymiany zawodników z Lechem.

Do akcji wkroczyła Legia Warszawa, poważnie zainteresowana pozyskaniem Saidiego Ntibazonkizy. Jest gotowa za niego zapłacić. W tej sytuacji Lech Poznań także szuka pieniędzy na transfer gotówkowy. Nieoficjalnie wiadomo, że... prawdopodobnie jednak je znajdzie. Skąd? To na razie tajemnica. Jak mówi członek zarządu klubu odpowiedzialny za sprawy sportowe Piotr Rutkowski, Lech nie zamierza przepłacać, a dla każdego kontrahenta jest bardzo trudny w negocjacjach.

W związku z Euro 2012 rozmowy transferowe niemal we wszystkich polskich klubach zostały albo zawieszone, albo odwlekają się w czasie.

POZNAN.SPORT.PL NA FACEBOOKU - POLUB NAS, TEJ!

Więcej o:
Komentarze (6)
Lech Poznań szuka pieniędzy na kupno Saidiego Ntibazonkizy
Zaloguj się
 • dain92

  Oceniono 20 razy 20

  Może wezmą pieniądze z transferu Rudneva?!

 • methadone

  Oceniono 15 razy 11

  Kasa za transfer Rudniewa do tego jeszcze minimum 600tys. euro za udział Lechitów na Euro i oni szukają pieniędzy? Śmiechu warte.
  Zresztą ten cały Saidi niech lepiej zostanie w Cracovii to będzie niewypał.

 • 4.ever.lech

  Oceniono 8 razy 6

  To ja już wolę Kiełba, Wilka i Toneva i jakiegoś z Młodej Ekstraklasy niech wezmą no i nowy kontrakt dla Kikuta a nie jakiegoś złamasa który nawet w słabej Cracovi się nie wyróżniał a w Lechu miał by być wzmocnieniem, bez jaj Panowie z Zarządu :/

 • bigwaser

  Oceniono 24 razy 4

  Tego kapcia co czasem w piłkę nie moze trafć ?? lepiej dopłacić i wziąć naprawdę dobrego Traore z Lechii Gdańsk

 • boateng1

  Oceniono 6 razy -4

  Niech idzie Saidi do Lecha to drugi Chinyama tylko mniejszy i szybszy. Też bez mózgu.

 • ttoorroo05

  Oceniono 9 razy -5

  Znajda, znajda,przeciez w magistracie i na stadionie koka sie przewala tonami,przeciez nie za darmo.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX