Sport.pl

Marcin Kikut zostanie w Lechu Poznań? "Jestem umówiony na rozmowy"

Prawy obrońca Lecha Poznań Marcin Kikut być może jednak nie odejdzie z klubu, mimo że jego kontrakt wygasa z końcem czerwca, a rozmowy o przedłużeniu zostały praktycznie zerwane.
O sprawie pisze portal wielkopolskisport.pl, który cytuje samego piłkarza: - Dostałem kilka dni temu taki sygnał i faktycznie jest możliwość, że nadal będę piłkarzem Lecha. W najbliższych dniach nie będzie ostatecznego wyjaśnienia, bo dopiero wróciłem z wakacji, w tym tygodniu jeszcze chcę odpocząć w domu. W następnym natomiast wracamy do treningów i wtedy będę jestem umówiony na rozmowy w klubie. Ja chcę zostać w Poznaniu - mówi piłkarz.

Według nieoficjalnych informacji, Kikut dostał propozycję, która zakładała że piłkarz będzie zarabiał mniej więcej tyle co dotychczas tylko wtedy, gdy będzie grał w niemal każdym meczu. Piłkarz nie chciał na nią przystać. Wobec faktu, że do tej pory nie powiodły się próby sprowadzenia Pawła Olkowskiego z Górnika Zabrze, klub jest skłonny przedstawić Kikutowi propozycję korzystniejszą dla piłkarza.

POZNAN.SPORT.PL NA FACEBOOKU - POLUB NAS, TEJ!

Więcej - tutaj.

Więcej o: