Sport.pl

Cracovia Kraków nie chce piłkarzy Lecha Poznań

Ani Jakub Wilk, ani Jacek Kiełb, ani Bartosz Berszyński nie są graczami, którzy zainteresowali Cracovia Kraków w ramach wymiany za Saidi Ntibazonkizę. Krakowski klub odrzuca tę transakcję - pisze ?Dziennik Polski?
O tym, że Lech Poznań chce pozyskać z Cracovii burundyjskiego piłkarza Saidi Ntibazonkizę napisaliśmy jako pierwsi w połowie maja . Od tej pory sprawa tego transferu przeszła już kilka faz. Najpierw Lech chciał wypożyczyć Burundyjczyka, ale Cracovię interesował transfer definitywny i to za pół miliona euro.

We wtorek rano jako pierwsi poinformowaliśmy o nowej propozycji Kolejorza - wymianie Saidi Ntibazonkizy za któregoś z graczy z poznańskiej drużyny, Jakuba Wilka, Jacka Kiełba albo Bartosza Bereszyńskiego.

POZNAN.SPORT.PL NA FACEBOOKU - POLUB NAS, TEJ!

Cracovia nie godzi się na te propozycję. Na łamach gazety "Dziennik Polski" wypowiada się wiceprezes krakowskiego klubu Radomir Szaraniec, który mówi, że Cracovia nie jest zainteresowana oferowanymi graczami. Jego zdaniem, jeśli Lech chce pozyskać gracza z Burundi, musi za niego zapłacić.

Lech Poznań i Saidi Ntibazonkiza - więcej tutaj

Czy Saidi Ntibazonkiza to dobry transfer?
Więcej o: