Saidi Ntibazonkiza za któregoś z lechitów? Lech chce wymiany

Lech Poznań jest gotów pozyskać Burundyjczyka Saidi Ntibazonkizę, ale upiera się przy wypożyczeniu. Jest gotów wypożyczyć w zamian któregoś ze swoich graczy. Cracovia Kraków jednak nie zgadza się. Interesuje ją transfer definitywny
Jakub Wilk, Jacek Kiełb albo Bartosz Bereszyński - to trzej piłkarze Kolejorza, których poznański klub jest skłonny wypożyczyć na przyszły sezon do Cracovii w zamian za Saidi Ntibazonkizę, skrzydłowego z Burundi. Precyzyjniej rzecz ujmując, w zamian za wypożyczenie tego gracza z Cracovii. Lech bowiem odrzuca możliwość transferu definitywnego afrykańskiego piłkarza. W poniedziałek wieczorem złożył krakowianom nową propozycję, uwzględniająca wypożyczenie na zasadach wymiany.

Z kolei Cracovia kręci głową na wypożyczenie i proponuje sprzedaż zawodnika. To powoduje, że w rozmowach transferowych w tej sprawie mamy na razie impas. Sam Saidi Ntibazonkiza zadeklarował już chęć przenosin do Poznania.

POZNAN.SPORT.PL NA FACEBOOKU - POLUB NAS, TEJ!

Na razie Lech Poznań stracił czterech graczy - Semira Stilicia, Artjomsa Rudnevsa, Grzegorza Wojtkowiaka i Dimitrije Injaca. Pozyskał jednego - Łukasza Trałkę.

Ntibazonkiza, Traore, Okachi... Kogo latem kupi Lech Poznań?


Czy Saidi Ntibazonkiza to dobry transfer?