Lech Poznań zakończył sezon efektowną wygraną 3:0

Wysokie zwycięstwo odnieśli nad Ruchem Chorzów piłkarze Młodej Ekstraklasy. Lechici w rozgrywkach sezonu 2011/2012 zajęli ósme miejsce
Zaległe spotkanie Młodej Ekstraklasy zakończyło sezon poznańskiego Lecha. Wygrana 3:0 z Ruchem Chorzów to po 4:1 z ŁKS Łódź najwyższe zwycięstwo młodego Kolejorza w sezonie.

POZNAN.SPORT.PL NA FACEBOOKU - POLUB NAS, TEJ!

Pierwszego gola zdobył w 15. minucie członek pierwszego składu Lecha Poznań - Patryk Wolski. Sześć minut później bohater niedawnych Mistrzostw Europy Karol Linetty trafił z rzutu wolnego. Wynik w 70. minucie ustalił rezerwowy Szymon Zgarda.