Sport.pl

Były trener Lecha Poznań Jose Bakero wciąż nie ma ofert pracy

- Przez ostatnie kilka lat pracowałem w Polsce. To był ciekawy okres, ale teraz chciałbym już przez jakiś czas nie opuszczać Hiszpanii - mówi były trener Kolejorza Jose Bakero w rozmowie z portalem www.puntoencuentrocomplutense.es
Rozmowa dotyczy głownie wieczornego finału Pucharu Hiszpanii między FC Barceloną a baskijskim Athletikiem Bilbao, ale mały upis poświęcony jest także Polsce i dotychczasowej pracy Jose Bakero.

POZNAN.SPORT.PL NA FACEBOOKU - POLUB NAS, TEJ!

Hiszpan uważa, że był to ciekawy okres w jego życiu, ale po rozstaniu się z Lechem w lutym tego roku dotąd nowej pracy nie znalazł. Jak twierdzi, chciałby aby była to praca w Hiszpanii. Jest to o tyle ciekawe, że w marcu pojawiły się informacje, iż Jose Bakero aplikował do pracy w chorwackim Hajduku Split . Miały go też jakoby chcieć zatrudnić kluby bułgarskie.

Póki co, Jose Bakero nowej posady nie dostał. - Mam nadzieję, że dostanę szansę prowadzenia klubu w Hiszpanii - mówi jednak z nadzieją.

Jose Bakero dla hiszpańskich mediów - więcej tutaj

Jose Bakero był w Lechu Poznań trenerem:
Więcej o:
Komentarze (4)
Były trener Lecha Poznań Jose Bakero wciąż nie ma ofert pracy
Zaloguj się
 • lechitazwawy

  Oceniono 19 razy 13

  Czemu w ankiecie nie ma opcji ,,bardzo zły", a jest dwa razy ,,bardzo dobry"?

 • ranek1960

  Oceniono 6 razy 4

  jaki trener taka praca to chyba wszystko na ten temat

 • poyo

  Oceniono 6 razy 4

  niech poprowadzi barse, przecież to legenda tego klubu

 • Lucek Bukowski

  0

  Uczniowie są rozpaczliwie, aby móc komunikować się w języku obcym z innymi płynnie, ale większość z nich nadal nie wiem, co robić. Nauczyciele, działać szybko. Zastanów Preply. Dołącz do oferty pracy dla Nauczyciela Hiszpański Gdańsk

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX