Lech Poznań się wzmacnia. Łukasz Trałka już w Poznaniu

Piłkarz Polonii Warszawa przyjechał na rozmowy z Kolejorzem. Kontrakt podpisze już w piątek, gdy przejdzie badania medyczne. Lech Poznań zaprasza już na konferencję z udziałem tego piłkarza
Łukaszem Trałką poznański klub zainteresował się, gdy zawodnik ten popadł w niełaskę w Polonii Warszawa, jak zresztą wielu innych piłkarzy tego klubu po nieudanym dla Polonii sezonie. Kolejorz doszedł do wniosku, że chce pozyskać Trałkę i młodego Pawła Wszołka.

Jak dowiedział się POZNAN.SPORT.PL , Łukasz Trałka przyjechał w czwartek do Poznania. Ma tu przejść badania medyczne, ale na razie jeszcze do tego nie doszło.

Sprawa transferu Łukasza Trałki do Lecha Poznań jest raczej przesądzona. Do podpisania kontraktu dojdzie w piątek. Klub zaprosił już nawet dziennikarzy na konferencję z udziałem nowego zawodnika.

Zawodnik będzie pierwszym wzmocnieniem Kolejorza przed nowym sezonem.

POZNAN.SPORT.PL NA FACEBOOKU - POLUB NAS, TEJ!

W tej sytuacji prawdopodobnie z Lecha odejdzie Dimitrije Injac. 32-letni Serb jest jednym z najbardziej doświadczonych i zasłużonych dla klubu graczy Kolejorza, rozegrał dla niego ponad 200 oficjalnych meczów - najwięcej ze wszystkich obcokrajowców w historii Lecha. Chciał zakończyć karierę w Poznaniu i dostał ofertę podpisania nowego kontraktu, ale nie doszedł do porozumienia głównie w sprawie jego długości.

Czy Paweł Trałka to wzmocnienie Lecha Poznań?