Wraca temat transferu Dudu. Lech Poznań znów go chce?

Raz jeszcze w oknie transferowym przewija się koncepcja gry w Kolejorzu brazylijskiego piłkarza Dudu, który występował dotąd w Widzewie Łódź. Lech już dwukrotnie odrzucał taką ewentualność.
Jeszcze Andrzej Dawidziuk, gdy był dyrektorem sportowym Lecha, mówił o Dudu w zeszłym sezonie: - To bardzo ciekawy chłopak, wstępnie się nim interesowaliśmy, ale oferty raczej nie złożymy. To już nieaktualne

Lech Poznań chce Dudu? - można o tym przeczytać tutaj

Teraz - zdaniem "Przeglądu Sportowego" - brazylijski zawodnik miałby wzmocnić rywalizację w Lechu Poznań na lewej obronie. O piłkarza walczą jednak także Śląsk Wrocław i Wisła Kraków.

POZNAN.SPORT.PL NA FACEBOOKU - POLUB NAS, TEJ!

"Przegląd" podaje, iż początkowo poznański Lech chciał pozyskać Tomasza Lisowskiego z Korony Kielce, o czym informowaliśmy tutaj. Temat upadł jednak, gdyż Korona chciała za tego gracza 250 tys. euro i ostatecznie Lech zdecydował, że tyle nie zapłaci.

Brazylijczyka Dudu można pozyskać za darmo, bo rozwiązał niedawno kontrakt z Widzewem Łódź. To piłkarz, który ma wielki atut - świetnie wykonuje stałe fragmenty gry. W Łodzi zarabiał 60 tys. zł miesięcznie.

więcej tutaj