Sport.pl

Lech Poznań daje 250 tys. euro za Tomasza Lisowskiego

Tomasz Lisowski - 27-letni obrońca kieleckiej Korony, może dołączyć latem do drużyny Lecha Poznań. Kolejorz jest gotów zapłacić za niego ćwierć miliona euro.
Tomasz Lisowski pochodzi z Braniewa i w tamtejszym klubie Zatoka Braniewa rozpoczynał swą karierę. Wiosną 2003 roku jako osiemnastolatek trafił jednak do szkółki Amiki Wronki i jesienią 2005 roku zadebiutował w jej barwach w ekstraklasie. Gdy Amica weszła w Lecha Poznań, Tomasz Lisowski nie znalazł się w drużynie Franciszka Smudy na Bułgarskiej. Wypożyczony go Górnika Łęczna, w połowie 2007 roku wylądował w Widzewie Łódź, a wiosną zeszłego roku pozyskała go Korona Kielce. W jej barwach rozegrał 40 gier w ekstraklasie, strzelił też w tym sezonie gola w meczu z GKS Bełchatów - tym pięknym uderzeniem z rzutu wolnego . Dostał jednak także aż dwie czerwone kartki.

POZNAN.SPORT.PL NA FACEBOOKU - POLUB NAS, TEJ!

Nieoficjalnie wiadomo, że Lech Poznań proponuje za lewego obrońcę Korony Kielce 250 tysięcy euro.

Więcej o:
Komentarze (13)
Lech Poznań daje 250 tys. euro za Tomasza Lisowskiego
Zaloguj się
 • bartez_nowy

  Oceniono 36 razy 20

  czy ten za przeproszeniem Redkatorzyna wie co pisze! to w końcu ćwierć miliona EUR czy PLN. Nie dość że uprawiasz Redaktorzynko najmniej potrzebny zawód świata to jeszcze robisz to nieudolnie i bardzo słabo...

 • kuba_cz

  Oceniono 10 razy 8

  Czy artykuł powyżej pisał Polak?

 • bartek.london

  Oceniono 18 razy 8

  To niech się autor zdecyduje "pochodzi z Braniewa, czy z Braniewy. Bo jeżeli z Braniewa to jego klub to Zatoka Braniewo, a jezęli jak pisze autor jego klub to Zatoka Braniewa to pochodzi z Braniewy.. Mysl dziennikarzyno..

 • muppetshow1982

  Oceniono 2 razy 2

  normalnie Smuda ma nosa do grajkow...oddal Lisowskiego, oddal Wołąkiewicza...a pozniej okazalo sie ze zostawil mega ekipe Zielinskiemu...ahjo!

 • penkin

  Oceniono 7 razy 1

  jak nie masz nic ciekawego do powiedzenia,to zamknij się.

 • mitko32

  Oceniono 1 raz -1

  No, to szykuje się podbój Europy w LE... :/

 • rebelyell

  Oceniono 12 razy -2

  Amika weszla w Lecha?

 • apacz66

  Oceniono 19 razy -7

  Znowu skupują emarytów? Pewnie w związku z przedłużeniem wieku emerytalnego.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX