Sport.pl

Prezes Polonii Warszawa motywuje graczy przed Lechem

Józef Wojciechowski obiecał graczom Polonii Warszawa wypłatę zaległych pensji i to już przed meczem z Lechem Poznań, który rozegrany zostanie w piątek w stolicy Wielkopolski (początek godz. 20.30).
POZNAN.SPORT.PL NA FACEBOOKU - POLUB NAS, TEJ!

Warszawska Polonia przegrała ostatni mecz ligowy z Ruchem Chorzów 0:1 i to u siebie. W tabeli zajmuje szóste miejsce i traci punkt do czwartego Lecha Poznań. Piątkowe starcie Kolejorza z Polonią Warszawa może więc rozstrzygnąć, która z tych drużyn zagra w europejskich pucharach.

Po porażce z Ruchem Chorzów rozgoryczony prezes Czarnych Koszul, milioner Józef Wojciechowski zapowiedział wycofanie się ze sponsorowania drużyny. Teraz jednak zaczyna zmieniać zdanie. Zapowiedział, że jeżeli piłkarze Polonii wygrają trzy najbliższe mecze, wtedy prawdopodobnie pozostanie w klubie.

A to oznacza dla graczy Polonii Warszawa perspektywę wysokich wypłat także w przyszłości. Mają więc o co grać z Lechem Poznań.

Piłkarze sami poprosili również o chęć spotkania z właścicielem klubu, wizytację chce złożyć rada drużyny. Stanowią ją: kapitan Łukasz Trałka, obrońca Radek Mynarz, pomocnik - wychowanek "Czarnych Koszul" Łukasz Piątek.

Z czwartego miejsca w lidze do Ligi Europejskiej wejdzie:
Więcej o: