Sport.pl

Agent Holendra zaprzecza. Anglicy potwierdzają transfer Artjoma Rudniewa

Hamburger SV uzgodnił już warunki transferu Artjoma Rudniewa z Lecha Poznań - informuje ?Liverpool Echo?. Anglicy piszą też, że Dirk Kuyt z Liverpoolu nie jest alternatywą dla Łotysza.
POZNAN.SPORT.PL NA FACEBOOKU - POLUB NAS, TEJ!

Artjom Rudniew strzelił w sobotę swoją 21. bramkę w sezonie, a Lech Poznań pokonał 1:0 Legię w Warszawie. Z trybun stadionu w stolicy jego występ obserwował m.in. dyrektor sportowy HSV Frank Arnesen. Wypowiedzi znakomitego kiedyś duńskiego pomocnika już wcześniej nie pozostawiały wątpliwości - po tym sezonie łotewski napastnik Kolejorza przeniesie się do klubu z Hamburga.

Potwierdza to też dziennikarz "Liverpool Echo", który pisze o zainteresowaniu Niemców Dirkiem Kuytem z Liverpoolu. Jego zdaniem transfery Artjoma Rudniewa i Rene Adlera z Bayeru Leverkusen do HSV są już uzgodnione. Dodaje też, że Dirk Kut miałby być kolejnym wzmocnieniem hamburczyków, a nie alternatywą dla Łotysza.

Autor artykułu przytacza jednak wypowiedzi menedżera holenderskiego napastnika, Roba Jansena, który podkreśla, że nie rozmawiał z Frankiem Arnesenem, ani nikim innym z Hamburga na temat przejścia Dirka Kuyta do HSV. Nie chciał też odpowiedzieć na pytanie, czy jego piłkarz byłby zainteresowany przenosinami do Bundesligi.

Z ziemi obcej do Lecha Poznań. Dimitrije Injac, Hernan Rengifo, Sekou Drame i inni


Więcej o: