Jose Bakero o rywalu Lecha Poznań: Byłby w czubie Primera Division

Były szkoleniowiec Kolejorza wypowiedział się na hiszpańskim portalu internetowym przed pojedynkiem Legii Warszawa z FC Sevilla. Lech Poznań zagra z legionistami po tym meczu - w najbliższą sobotę
POZNAN.SPORT.PL NA FACEBOOKU - POLUB NAS, TEJ!

Lechici zagrają z liderem tabeli polskiej ekstraklasy w sobotę o godz. 13.30 w Warszawie.

Jose Bakero uważa, że Legia Warszawa to klub, który z pewnością byłby w czołówce hiszpańskiej ekstraklasy Primera Division. Jego zdaniem, gdyby warszawski klub zagrał w sparingu z FC Sevilla w pełnym składzie, byłby faworytem starcia.

- Wysoki poziom prezentuje Dusan Kuciak. Obrona Legii gra bardzo twardo. Dużym zagrożeniem dla przeciwnika jest Danijel Ljuboja - powiedział Bakero, który chwalił również Stadion Narodowy. - To potężny obiekt, który posiada ładne otoczenie i wyglądem przypomina stadiony angielskie - dodał.

więcej tutaj

Hiszpanie uważają Jose Bakero za dużego znawcę polskiego futbolu - prowadził on bowiem Polonię Warszawa i Lecha Poznań. Jako szkoleniowiec Kolejorza, Hiszpan nigdy nie przegrał z Legią Warszawa w lidze - pokonał ja wiosną 2011 roku w Poznaniu 1:0 i zremisował 0:0 podczas starcia w rundzie jesiennej tego sezonu. Uległ jednak po rzutach karnych w finale Pucharu Polski w Bydgoszczy.Gdzie Jose Bakero znajdzie pracę?