Brak herbu na koszulkach w Poznaniu. Lechia wyjaśnia

- To przeoczenie, które nie miało prawa się zdarzyć - tłumaczy na oficjalnej stronie Lechii Gdańsk Marek Janowski, magazynier w klubie z Trójmiasta. Zdaniem Lechii brak herbów na koszulkach Jakuba Wilka i Ivansa Lukjanovsa podczas meczu z Lechem Poznań, to wina właśnie magazyniera.
POZNAN.SPORT.PL NA FACEBOOKU - POLUB NAS, TEJ!

Gdzie się podział herb Lechii na koszulce Jakuba Wilka? - pytaliśmy po meczu. Piłkarz Lecha Poznań wypożyczony do gdańskiego klubu zagrał przy Bułgarskiej bez symbolu Lechii na lewej piersi. Potem okazało się, że herbu na swoim stroju nie miał też Ivans Lukjanovs, rezerwowy w niedzielnym meczu. Smaczku sprawie dodaje fakt, że Łotysz jest wymieniany wśród potencjalnych celów transferowych Kolejorza. Miałby trafić do Poznania za darmo już po tym sezonie.

Lechia wydała jednak oświadczenie, z którego wynika, że brak herbów to niedopatrzenie klubowego magazyniera Marka Janowskiego, który "przed niedzielnym meczem uznał, że kilka koszulek wymaga wymiany. Mimo że zlecił ich przygotowanie firmie współpracującej z klubem, nie sprawdził dokładnie, czy wszystko jest w porządku" - czytamy w specjalnym komunikacie. Klub cytuje też słowa magazyniera: - Przez 30 lat pracy w klubie nie pamiętam takiej sytuacji i wiem, że mogą mnie spotkać konsekwencje. Przepraszam kibiców, bo wiem jakie to ważne dla nich. To przeoczenie, które nie miało prawa się zdarzyć.