Piłkarz wypożyczony z Lecha Poznań złamał nogę

Już w 30. minucie Tomasz Mikołajczak zakończył swój udział w meczu Górnika Wałbrzych z Nielbą Wągrowiec. Piłkarz wypożyczony z Lecha Poznań nieszczęśliwie zderzył się z rywalem i złamał nogę.
POZNAN.SPORT.PL NA FACEBOOKU - POLUB NAS, TEJ!

"Nasz napastnik po około trzydziestu minutach meczu zderzył się z bramkarzem gospodarzy. Został zniesiony z boiska na noszach. Następnie przewieziono go do wałbrzyskiego szpitala. Badania wykazały złamanie kości strzałkowej" - czytamy na oficjalnej stronie Nielby Wągrowiec.

W niedzielę Tomasz Mikołajczak przejdzie w Poznaniu szczegółowe badania i po nich okaże się, czy konieczna jest operacja kontuzjowanej nogi. Bez swojego najlepszego w tym roku strzelca Nielba przegrała 0:3.

24-letni napastnik wrócił w tym sezonie z Lecha Poznań do Nielby. Został wypożyczony do końca sezonu po tym jak nie znalazł się w kadrze Kolejorza. W dwóch poprzednich meczach strzelił dla zespołu z Wągrowca trzy gole. Nielba broni się przed spadkiem do III ligi.